Joannę Majstrak obcięcie włosów skłoniło do przemyśleń: Nie wszystko, co robiłam, było tego warte

Ostatni raz miała taką fryzurę w podstawówce.

Jeżeli jakaś celebrytka obcina włosy, to wiedz, że coś się dzieje. U Joanny Majstrak zmiana fryzury była podyktowana potrzebą głębszej zmiany w życiu.

Potrzebowałam zmiany, czegoś bardziej wyrazistego - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl. - Zmiana fryzury była pretekstem, żeby zmienić coś więcej w swoim życiu, nie wiem w jakim kierunku pójdą zmiany. Trochę zmieniłam myślenie, moje nastawienie do ludzi i życia - powiedziała. - Zrobiłam sobie krótkie podsumowanie i refleksję, czy to, co robiłam, warto było robić. Nie zawsze była to odpowiedź pozytywna. To takie rozliczenie się samej ze sobą. Wiem, że mówię ogólnikami, ale jeżeli pojawią się jakieś zmiany, będą widoczne.

Czy nowa fryzura Majstrak nie nasuwa Wam pewnych skojarzeń? Tak, niedawno podobną fryzurę zafundowała sobie Miley Cyrus. Zapytaliśmy Majstrak, czy inspirowała się zachodnią celebrytką.

Tak, słyszałam, że jestem porównywana do Miley Cyrus, chociaż moja fryzura nie była inspirowana jej fryzurą. Pod jakimś względem rozumiem te porównania i nie przeszkadzają mi - powiedziała.

Miley Cyrus, Joanna MajstrakReuters/ Kapif

Czy żałuje radykalnego cięcia?

Jeszcze się nie przyzwyczaiłam do nowej fryzury. Kiedy patrzę w lustro, czegoś mi brakuje. Ostatni raz taką fryzurę miałam w podstawówce. Jednak nie żałuję, że ścięłam włosy.

Jesteśmy ogromnie ciekawi, jakie zmiany w życiu Joanny Majstrak zapowiada obcięcie włosów. Myślicie, że wreszcie przestanie przychodzić na imprezy w kreacjach przypominających kostiumy z filmów dla dorosłych (zob.: Brak bluzki i świecenie pupą. W takich strojach to ona nie dostanie dobrej roli [7 DOWODÓW]?

alex

Więcej o:
Komentarze (4)
Joannę Majstrak obcięcie włosów skłoniło do przemyśleń: Nie wszystko, co robiłam, było tego warte
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cezar85

  Oceniono 4 razy 4

  obetnij paznokcie

  wtedy dopiero cię olśni

 • tatusiek

  Oceniono 3 razy 3

  Refleksje, podsumowania... Fryzjer niczym ksiądz w konfesjonale.

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  "Potrzebowałam zmiany, czegoś bardziej wyrazistego..."
  Od razu pomarańczowego irokeza było sobie strzelić.

 • jason.

  0

  Uwaga! w końcu zaczeła myśleć...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX