Siostrom Bohosiewicz uderzyła "sodówka"? Gwiazdorzyły na festiwalu w Los Angeles

Poprzewracało się w głowach...

Czyżby siostrom Bohosiewicz "sodówka" uderzyła do głowy? Tak twierdzi nasze źródło, które miało do czynienia z aktorkami w trakcie 14. Festiwalu Filmów Polskich w Los Angeles (odbywał się w dniach 8-14 października).

Na festiwal została zaproszona Sonia Bohosiewicz. Powiedziała, że poleci, ale pod warunkiem, że będzie mogła wziąć osobę towarzyszącą - Maję. Organizatorzy musieli znaleźć sponsorów dla młodszej siostry. Oprócz tego zapłacono za ich przelot, nocleg. Dostały też w prezencie buty i kosmetyki od sponsorów. Obie podpisały dokument, w którym zobowiązały się do brania udziału w sesjach i imprezach związanych z festiwalem. Miała to być m.in: sesja na lotnisku, sesja w Malibu w butach sponsora i kulisy ich całego pobytu - mówi nasze źródło.

Wszystko szło podobno dobrze - do pierwszych imprez.

Maja Bohosiewicz została kilka razy zapytana, w czym w ogóle gra, bo nikt jej nie kojarzył. To rozzłościło siostry i zaczęły się fochy. Sonia Bohosiewicz, w trakcie udzielania wywiadu, powiedziała, że musi wyjść do toalety - i już nie wróciła. Nie pojawiły się też na kolejnej imprezie w Malibu i nie wywiązały się z innych ustaleń. Co więcej, zablokowały publikację już zrobionych im zdjęć, m.in. tych na lotnisku. Do tego twierdziły, że tak naprawdę nie wiedziały, co podpisują, bo były zmęczone.

Sonia Bohosiewicz, Maja BohosiewiczWBF

Nieprzyjemnie było też na wielkiej gali Hollywood Eagle Award, na której Sonia Bohosiewicz odebrała statuetkę w imieniu Marcina Krzyształowicza, reżysera "Obławy".

Aktorka weszła na scenę, ale nie było przemowy. Powiedziała tylko "dziękuję", po czym odwróciła się do prowadzącego i rzuciła: "przetłumacz" - twierdzi nasze źródło.

W festiwalu brała też udział m.in. Alicja Bachleda-Curuś. Podobno nikt, oprócz sióstr Bohosiewicz, nie sprawiał żadnych kłopotów. Organizatorzy nie zamierzają tego tak zostawić.

Organizatorzy zamierzają pozwać Sonię i Maję Bohosiewicz. Będą się domagać odszkodowania, które ma być przekazane na cele charytatywne - mówi nasze źródło.

Spodziewaliście się tego po siostrach Bohosiewicz? Czy takie zachowania polskich gwiazd już Was w ogóle nie dziwią?

Abc

Więcej o:
Komentarze (13)
Siostrom Bohosiewicz uderzyła "sodówka"? Gwiazdorzyły na festiwalu w Los Angeles
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • puch.marny

  Oceniono 144 razy 138

  Były buty, kosmetyki, przelot i noclegi, ale nie było Snickersów to gwiazdorzyły.

 • morgana50

  Oceniono 117 razy 111

  fakt jest niezaprzeczalny MAJA JEST NIKIM , nawet w Polsce, dziewucha bez wykształcenia, bez urody i charyzmy.. a że siostra wkręciła ją do kilku produkcji, to jeszcze nić nie znaczy ot naturszczyk taki i nie ma się co obrażać - PRAWDA W OCZY KOLE i nic tu snickers nie pomoże !!!

 • andrea

  Oceniono 83 razy 81

  No faktycznie ale gwiazdy, buractwo wylazło z obu pań jeszcze wstyd Polsce za granicą przynoszą !

 • browaryr

  Oceniono 48 razy 46

  ja bym ich nie zaprosił nawet na festiwal filmow koreańskich-przasne tumany.

 • lenore

  Oceniono 39 razy 37

  Niezly obciach nam przyniosly.

 • forfiter_jr

  Oceniono 40 razy 36

  Dawno nie było o wiecznej dziewicy.

 • russel

  Oceniono 48 razy 32

  Festiwal Filmów Polskich w Los Angeles. Przaśna impreza dla przaśnej polonii. Szanujący siebie aktor lub reżyser amerykański tam nie zagląda. Chyba, że potrzebuje darmowej dupy na noc.

 • jason.

  Oceniono 21 razy 19

  Widocznie ten typ tak już ma i nic na to nie poradzimy...

 • kalapitek

  Oceniono 24 razy 18

  Przecież to Wybitne aktorki, nie macie się kogo czepiać?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX