Patty, Fajcht i Krawiec o hejterach: Ludzie są zazdrośni, ale po nas to SPŁYWA

Po ich występie pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy. Co dziewczyny, które myślą o hejterach?

Ich występ, jak tłumaczyła nam menadżerka Patty, Andżelika Konkol, miał przede wszystkim wzbudzić kontrowersje (zobacz: Z jej występu śmieje się cały internet! Menadżerka Patty: To miało wzbudzić kontrowersje).  Chwyt marketingowy chyba się udał, ponieważ internet zalewa fala komentarzy i memów dotyczących występu dziewczyn. Andżelika Fajcht ma już parę fikcyjnych profili na Facebooku, np. "Angelika Fajcht - gitarowy kunszt", który zebrał już ponad 6 tysięcy lajków. To między innymi tam, internauci prześcigają się w złośliwych komentarzach. Czy dziewczyny się tym przejmują?

Zupełnie się nie przejmuję takimi hejterskimi komentarzami. Fajnie, że jest takie zamieszanie. Prawda jest taka, że nawet jakbym grała naprawdę, to i tak pojawiłyby się negatywne komentarze - powiedziała w rozmowie z nami Andżelika Fajcht.

Druga modelka, która wystąpiła z Patty, również ma swoje zdanie o hejterach.

Ja zazwyczaj takich komentarzy w ogóle nie czytam. Uważam, że ludzie są często zazdrośni, albo nie mają dystansu do siebie. Oczywiście każdy chętnie pisze negatywne komentarze jeżeli jest anonimowy, trudniej jest dyskutować, kiedy podaje się swoje imię i nazwisko. Do niektórych rzeczy, należy podchodzić z dozą humoru, a nie brać wszystko na poważnie - dodała Katarzyna Krawiec.

A co myśli Patty o całym zamieszaniu?

Wiele osób zaczęło krytykować to co robię, posypało się sporo zawiści, zazdrości i tak naprawdę nie wiedziałam dlaczego. Teraz już wiem, że w Polsce to normalne, że jeśli ktoś osiąga sukces poprzez Internet i powodzi mu się lepiej niż innym to jest "hejtowany". Na szczęście po mnie to spływa - powiedziała nam Patty.

 

Andżelika FajchtFacebook

Komentarz internautyScreen Facebook

Komentarze internautówScreen Facebook

Menadżerka Patty zapewnia, że wokalistka zaskoczy jeszcze nie raz! Czekacie?

katarzyna krawiec, patty, patrycja dłutkiewicz, angelika fajchtEast News

majk

Więcej o:
Komentarze (11)
Patty, Fajcht i Krawiec o hejterach: Ludzie są zazdrośni, ale po nas to SPŁYWA
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 35 razy 29

  "Uważam, że ludzie są często zazdrośni, albo nie mają dystansu do siebie" - laluniu miła, to nie jest tak, że jak ludzie skrytykują oczywisty chłam i żenadę, to od razu są zazdrośni i nie mają dystansu do siebie (nawiasem mówiąc, lalunia chyba nie umie użyć pojęcia "dystans do siebie") Nie każdą krytykę da się umniejszyć czyjąś zazdrością. Nikt wam niczego nie zazdrości (no bo niby czego?)! Po prostu wszyscy się z was śmieją, bo odstawiłyście żałosna kaszanę :-)))

 • browaryr

  Oceniono 23 razy 19

  po nich to spływa ale często zupełnie coś innego....

 • jablonexkociak

  Oceniono 17 razy 15

  Dla przypomnienia.
  W podobny sposób promowane były:miss wybielony odbyt a ostatnio pani od WFu (końska buzia).

 • asiulka

  Oceniono 12 razy 10

  Zazdrość jest mi obcym uczuciem, natomiast nie będę tolerowała głupoty, szmiry, kiczu... Jeżeli Patty uważa, że super, że sie o nich mówi to naprawdę jest pusta. Bo gdyby o mnie mówiono, że to najgorszy występ, że pół Polski się ze mnie śmieje to nie czułabym sie dumna z tego faktu. No ale Patty wraz ze swoimi "muzycznymi' koleżankami potwierdzają, że mentalne IQ jest zerowe.

 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 4

  Ja to nawet obejrzałem na YT.
  To można potraktować zupełnie na poważnie - jako fragment niezłego kabaretu o współczesnych wykonawcach muzyki w PL.

  Te laski grające na gitarze i keyboardzie miały całkiem niezły ubaw.

 • teona

  Oceniono 5 razy 3

  "Uważam, że ludzie są często zazdrośni, albo nie mają dystansu do siebie" tak racja jestem zazdrosna o to ze to nie ja ośmieszyłam się przed milionami ludzi.

 • pannamigootka

  Oceniono 7 razy 3

  Miałam coś napisać ale odpuszczę sobie , bo mi w sumie takich osób jest trochę żal

 • Gość: Gosc

  0

  Jakie to brzydkie

 • chef86

  0

  pomysl na pomylone artystki, piosenkarki itp. chyba nie wypalil! Lamanie schematow!!?o ja Cie prosze i przepraszam!! Banialuki jakies....talent?Jaki talent!?!!!!! Mogly wyjsc w noramlnych ubraniach, z profesjonalnym playbackiem, i dobrze poudawac ze sa piosenkarjkami i ze ten caly Band ma jakis sens a nie zrobily z siebie tanie prostytutki w dodatku kompletnie pozbawione talentu i sluchu muzycznego! Ale widocznie jakos chcialy zaistniec jako celebrytki! Jesli jest zapotrzebowanie na takie cos.....to powidzenia i rozumku rzycze drogie " Panie ".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX