Czy córka Przemysława Salety czeka na przeszczep? Rozmawialiśmy z menadżerem boksera

Nicole Saleta, córka znanego boksera znowu dużo czasu spędza w szpitalu z powodu nerek. Poddawana jest dializom.

19-letnia córka Przemysława Salety, Nicole, pięć i pół roku temu pomyślnie przeszła przeszczep nerki. Organ dziewczyna otrzymała od ojca i wracała do zdrowia. Niedawno pojawiły się komplikacje.

Nicole jest dializowana, ale z tego co wiem, nie czeka na przeszczep - powiedział w rozmowie z Plotek.pl Bogdan Węgrzynek, menadżer Przemysława Salety.

PHOTO: DIGITAL/EAST NEWS Fot. MRaclawski / EAST NEWS

Zabiegi dializacyjne często stosuje się u osób, którzy czekają na zabieg przeszczepienia nerki. Chociaż brzmi to poważnie, menadżer Salety uspokaja.

Nie jest to tak poważne, jak przekazują media. Gdyby tak było, to Przemek byłby już w Polsce, a jest teraz w Maroko - mówił w rozmowie z nami Węgrzynek.

Przemysław Saleta bierze udział w Rajdzie Maroka w załodze NAC Rally Team w ogromnym mercedesie Unimogw.

23.02.2011 WARSZAWA . PRZEMYSLAW SALETA . FOT. BARTOSZ BOBKOWSKI / AGENCJA GAZETAFot. Bartosz Bobkowski / Agencja Gazeta

majk

Więcej o:
Komentarze (4)
Czy córka Przemysława Salety czeka na przeszczep? Rozmawialiśmy z menadżerem boksera
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kuwaka

  Oceniono 113 razy 105

  odczepcie się hieny od dziewczyny.Jej ojciec jest osoba publiczna a nie ona .To jej prywatna sprawa na co jest chora i jak jest leczona.Dopoki sama nie zwroci sie publicznie do prasy czy tv by opowiadac o swojej chorobie powinniscie sie od niej odfastrygowac.Padalce

 • lariva

  Oceniono 26 razy 24

  Zdrowie córki Salety to prywatna sprawa jego rodziny.
  Chcę tylko powiedzieć, że nie ma czegoś takiego, jak "Unimogw".

 • nitkaid

  Oceniono 18 razy 16

  Co to news??? Może chora, może nie. Po co takie bzdury pisać.

 • andrea

  Oceniono 12 razy 2

  Współczuję Dziecku i Rodzicom, sama wychowywałam dziecko specjalnej troski, to jest poświęcenie się do końca życia w każdej poważniejszej chorobie. to często rezygnacja z siebie, swoich spraw, planów, hobby, z wielu wielu aspektów, czasem kariery zawodowej, by tylko przy dziecku b y ć, godnej emerytury w przyszłości co za tym idzie - wielu rodziców tak ma, u pana Salety chociaż z finansami nie mają jakichś strasznych problemów. Bardzo polubiłam pana Saletę za to jak wspaniale zachował się wobec własnego Dziecka, owszem Dziecko ale mimo to, jest bardzo odważny i bardzo kochający ojciec.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX