Szulim nie jest z Nergalem? Podobno spotyka się z synem Jacka Żakowskiego

Letni romans?

Koncert Iron Maiden w towarzystwie Nergala, zdjęcia i dziwne komentarze na Facebooku... Czy to tylko zasłona dymna, a Agnieszka Szulim tak naprawdę spotyka się z synem dziennikarza Jacka Żakowskiego, Maćkiem Żakowskim? Wszystko na to wskazuje. Takie plotki krążą już od dawna. Jeden z naszych czytelników także poruszył tę kwestię w komentarzu pod artykułem o Agnieszce Szulim i Nergalu (Nergal do Agnieszki Szulim na Facebooku: Czarny Anioł Ru**ania):

Agnieszka jest z M. Żakowskim. A jak się zjedzie troszkę w dół, to jest drugie zdjęcie - z jakiegoś ich spotkania gdzie jest duużo osób - pod tym zdjęciem gdzie jest m.in. Nergal i Szulim, jest wpis kolegi, "Czarny anioł ru....".

Nasze źródło twierdzi, że Agnieszka Szulim i Maciek Żakowski spotykają się mniej więcej od czerwca.

Mają dużo wspólnych znajomych, często się spotykają. Przychodzą osobno na przykład do klubu, ale później zawsze bawią się razem - usłyszeliśmy.

Agnieszka Szulim, Maciek Żakowski, Piotr KędzierskiScreen Instagram

Maciek Żakowski współprowadzi dwa lokale w Warszawie: Ailoli i MOMU.gastrobar, które szybko stały się bardzo popularne i chętnie odwiedzane także przez znane osoby. Dwa miesiące temu udzielił wywiadu portalowi Natemat.pl.

Mam nieskończony doktorat. Studiowałem teorie socjologiczne. Z zawodu jestem strategiem kreatywnym. Pracowałem w dużej agencji przy strategii, marketingu, produktach i marce. Ja się wyspecjalizowałem w reklamie w nowych markach, nowych produktach - mówił.

Żakowski ma 7-letnią córkę z poprzedniego związku. Agnieszka Szulim wciąż oficjalnie pozostaje żoną motocyklisty rajdowego, Adama Badziaka. Choć jednak miłość się skończyła, dziennikarka nie planowała rozwodu.

Rozwód, póki co, niczego nie zmieni, nie jest nam w tej chwili do niczego potrzebny. Pewnie będzie inaczej, gdy któreś z nas się z kimś zwiąże - mówiła jakiś czas temu w wywiadzie dla Polki.pl.

Czy już nadszedł ten czas?

Abc

Więcej o:
Komentarze (9)
Szulim nie jest z Nergalem? Podobno spotyka się z synem Jacka Żakowskiego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • shadyladyy

  Oceniono 99 razy 91

  Ależ wy jesteście niepoważmi, z mojego komenta pod poprzednim artykułem zrobiliście niusa.
  "Nasze źródło"... Kij wam w oko ;)))

 • shadyladyy

  Oceniono 45 razy 37

  żebym ja musiała odwalać czarną robotę za ludzi którzy siedzą w tym showbizie boszzz przecież wystarczy wejść na fejsa jednego i drugiego ...jeny chyba jednak moje iq kwalifikuje mnie do waszej pracy... chyba bym wynalazła dużo wiecej niusównt prywatnego życia gwiazdeczek i to prawdziwyc a nie wyssanych z d..y

 • pan.malowany

  Oceniono 35 razy 27

  Moze cala trojka jest w tym samym klubie swingerskim wiec nie istotne kto kogo rucha

 • lamigra

  Oceniono 22 razy 20

  Kto to jest ten Szulim?

 • cosma

  Oceniono 28 razy 16

  A czy to takie ważne z kim jest ..??!!!
  Jej duuupa - jej sprawa...!!!
  Mnie interesuje - cooo yara albo wciąga...

 • do_podziwu

  Oceniono 22 razy 16

  Szulim nie jest z Nergalem? Podobno spotyka się z synem Jacka Żakowskiego - tak sie tym "podniecacie" ,mozna odniesc wrazenie ,ze od tego z kim sie spotka zalezy np. cena mleka .

 • koja

  Oceniono 16 razy 14

  To są ludzie wielkiej kultury. Wykształceni, oczytani bo tylko tacy pracują w polskich medich mediach. "Czarny Anioł Ru**ania)"Jakież to tajemnicze i intrygujące. A tak na serio to zwykła patologia.Oni zrobią wszystko aby zadbaćo rozgłos.A z Nergala To taki czarny anioł jak z koziej d... trąba no i krowa, która dużo ryczy mało mleka daje.Gawędziarz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX