Komentarze (32)
Jak TVN robi show z Magdą Gessler? "Kuchenne rewolucje" od kuchni
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zanetagugala

  Oceniono 2 razy 0

  Dobry program to i oglądalnośc dobra, proste. Poza tym jak jest w czyimś mieście, to fajniej się ogląda no i potem można spróbować tamtejszych potraw. Także według mnie świetny pomysł :)

 • dynia

  Oceniono 10 razy 0

  @muzzyczny2
  Lecz się chłopie na nogi,bo na głowę ewidentnie za późno już.

 • Franklin Scott

  Oceniono 1 raz -1

  Nadchodzi Affordable kredytu, która zmieni twoje życie na zawsze, jestem Franklin Scott sprawdzonym pożyczki pożyczkodawcy, ofiaruję pożyczki do indywidualnego i publicznego sektora, które są w potrzebie pomocy finansowej w niskim oprocentowaniu w wysokości 2%. Bad dopuszczalne kredytowej, warunki są bardzo proste i considerate.You nigdy nie będziesz żałować niczego w tej transakcji pożyczki, bo sprawi, że uśmiech. Nasza firma odnotowała wiele przełomowych odkryć w zakresie świadczenia usług finansowych najwyższej klasy dla naszych klientów, zwłaszcza w zakresie kredytów konsorcjalnych i rezerwy kapitałowej dla osób prywatnych i firm. Przywieźliśmy przemysłowa w trudnej sytuacji z powrotem do życia, a my z powrotem dobrych pomysłów biznesowych poprzez zapewnienie środków na ich się Start. Mamy sieć inwestorów, którzy są chętni do zapewnienia środków na jakąkolwiek kwotę do osób i organizacji, aby rozpocząć działalność i operacje. E-mail: franklinosayandescott@gmail.com chcę, aby zrozumieć, że ja Mr.Franklin Scott ma się do pomocy finansowej dla mniej przywilej wrócić na tor, dostarczając wszystkie rodzaje kredytów dla nich (EG) hipoteki, kredyty mieszkaniowe , kredytów dla przedsiębiorstw, kredyty, kredyty komercyjne kredyty start-górę, kredyty obrotowe pracy, kredyty budowlane, kredyty samochodowe, kredyty hotelowe i pożyczek studenckich, co czekasz jak najszybciej, dlaczego nie spróbować firmę pożyczki Pan Franklin Scott i być wolne od długów każdy zainteresowany klient powinien skontaktować się mnie jak najszybciej (franklinosayandescott@gmail.com) i będę pomóc z kwoty pożyczki pragnienie porządku, napisz do mnie dziś i będziesz zadowolony, że tak. Opłaty naliczone i 100% gwarantowana © dziękuję

 • muzzyczny2

  Oceniono 29 razy -15

  Piotr Ikonowicz brat Magdy Gessler

  Mirosław Gessler ojciec, Magda Gessler, córka LAra(córka Magdy) brat Piotr Ikonowicz

  http://www.pudelek.pl/artykul/36921/poznajecie_brata_magdy_gessler_podobni/7/
  57. Piotr Ikonowicz – Dawid Goldsmith
  http://archiwaipn.wordpress.com/page/4/

  Magda Gessler- córka PRL-owskiego dziennikarza i agenta SB Mirosława Ikonowicza

  Magdalena Ikonowicz- Gessler
  siostra Piotra Ikonowicza
  celebrytka, kapitalistka, milionerka, restauratorka, właścicielka i współ­właś­ci­ciel­ka kilkunastu restauracji które zdobyła,
  rozbijając małżeństwo Piotra Gesslera.

  Dziennikarz Polskiej Agencji Prasowej; współpracował z lewicową „Polityką”, od wielu lat zajmuje się dziennikarsko rozpracowywaniem Watykanu.

  Peerelowskim dziennikarzem był także ojciec gwiazdy programu rozrywkowego TVN „Kuchenne rewolucje” Magdy Gessler – Mirosław Ikonowicz.
  Był on m.in. pracownikiem Katedry Historii Powszechnej Instytutu Kształcenia Kadr Naukowych przy KC PZPR oraz szefem Biuletynu Specjalnego PAP. W 1973 r. został zarejestrowany jako kontakt operacyjny wywiadu PRL.
  W tym okresie pracował jako korespondent w Madrycie i w Watykanie.
  Mirosław Ikonowicz
  Ojciec celebrytki Magdaleny Ikonowicz – Gessler i lewackiego ex-posła Piotra Ikonowicza. Konfident komunistycznej SB – KO o ps. Metrampaż.
  nie jest tajemnicą ,że mają pochodzenie żyd. | prawdziwe nazwiska"ELITY POLSKIEJ" Piotr Ikonowicz- DAWID GOLDSMITH

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX