Rober Kozyra o Joannie Moro: Uwierzyła, że potrafi śpiewać. Jej występ był jak początek Kabaretonu

Miażdżąca krytyka.
Kozyra o Joannie Moro Miażdżąca krytyka. Kozyra o Joannie Moro: Tak zidentyfikowała się z graną przez siebie postacią, że uwierzyła, iż potrafi śpiewać. Jej występ był jak początek Kabaretonu. Od czasu feralnego występu Joanny Moro na tegorocznym Festiwalu w Opolu o aktorce nie mówi się inaczej, jak tylko krytykując jej niezbyt udane wykonanie "Człowieczego losu". Także były szef Radia ZET i były juror "Mam talent!", Robert Kozyra, dołączył do tego grona. - Podziwiam Joannę Moro, że do tego stopnia zidentyfikowała się z graną przez siebie postacią, że uwierzyła, iż potrafi śpiewać. Próbowała nieudolnie naśladować sposób śpiewania Anny German, ale ponieważ nie potrafiła zaśpiewać czysto ani jednego dźwięku, jej występ był jak początek Kabaretonu, a nie koncertu, w którym mają zaśpiewać najlepsi - komentuje Robert Kozyra. Kozyra wyśmiał też plany aktorki, które wiązała ze śpiewaniem. Moro planuje wydać bowiem płytę z piosenkami Anny German we własnym wykonaniu. - Jeśli prawdą jest, że wybiera się w trasę koncertową, bo nagrała płytę, to współczuję słuchaczom, a panią Joannę podziwiam, że potrafi stać na scenie, nie czując żenady. Myślę, że jej występem mogła zachwycić się tylko Mandaryna - powiedział w rozmowie z Plotek.pl Robert Kozyra. Odnosząc się do słów Kozyry, warto wspomnieć, że Joanna Moro zawsze miała dobre zdanie o swoich umiejętnościach wokalnych. - Jako aktorka umiem śpiewać, umiem tańczyć, umiem grać na instrumentach. Nie jestem piosenkarką, nie uważam, że śpiewam jakoś wybitnie. Ja śpiewam jako aktorka, śpiewam emocjami - powiedziała w programie Kuby Wojewódzkiego. Na potwierdzenie swoich słów, zaśpiewała acapella fragment piosenki Anny German. Na ten miniwystęp publiczność Wojewódzkiego zareagowała entuzjastycznie. Jednak w serialu mimo szczerych chęci aktorki, nie zdecydowano się wykorzystać jej głosu w piosenkach "białego anioła". Zamiast śpiewu Moro widzowie usłyszeli śpiew ukraińskiej piosenkarki, ponieważ ma bardziej zbliżony tembr głosu do Anny German niż polska aktorka.

Od czasu feralnego występu Joanny Moro na tegorocznym Festiwalu w Opolu o aktorce nie mówi się inaczej, jak tylko krytykując jej niezbyt udane wykonanie "Człowieczego losu". Także były szef Radia ZET i były juror "Mam talent!", Robert Kozyra, dołączył do tego grona.

Podziwiam Joannę Moro, że do tego stopnia zidentyfikowała się graną przez siebie postacią, że uwierzyła, iż potrafi śpiewać. Próbowała nieudolnie naśladować sposób śpiewania Anny German, ale ponieważ nie potrafiła zaśpiewać czysto ani jednego dźwięku, jej występ był jak początek Kabaretonu, a nie koncertu, w którym mają zaśpiewać najlepsi - komentuje Robert Kozyra.

Joanna Moro KAPiF

Kozyra wyśmiał też plany aktorki, które wiązała ze śpiewaniem. Moro planuje wydać bowiem płytę z piosenkami Anny German we własnym wykonaniu.

Jeśli prawdą jest, że wybiera się w trasę koncertową, bo nagrała płytę, to współczuję słuchaczom, a panią Joannę podziwiam, że potrafi stać na scenie nie czując żenady. Myślę, że jej występem mogła zachwycić się tylko Mandaryna - powiedział w rozmowie z Plotek.pl Robert Kozyra.

Odnosząc się do słów Kozyry, warto wspomnieć, że Joanna Moro zawsze miała dobre zdanie o swoich umiejętnościach wokalnych.

Jako aktorka umiem śpiewać, umiem tańczyć, umiem grać na instrumentach. Nie jestem piosenkarką, nie uważam, że śpiewam jakoś wybitnie. Ja śpiewam jako aktorka, śpiewam emocjami - powiedziała w programie Kuby Wojewódzkiego.

Na potwierdzenie swoich słów, zaśpiewała acapella fragment piosenki Anny German.

Na ten miniwystęp publiczność Wojewódzkiego zareagowała entuzjastycznie. Jednak w serialu, mimo szczerych chęci aktorki, nie zdecydowano się wykorzystać jej głosu w piosenkach "białego anioła". Zamiast śpiewu Moro, widzowie usłyszeli śpiew ukraińskiej piosenkarki, ponieważ ma bardziej zbliżony tembr głosu do Anny German niż polska aktorka.

karo

Więcej o:
Komentarze (8)
Rober Kozyra o Joannie Moro: Uwierzyła, że potrafi śpiewać. Jej występ był jak początek Kabaretonu
Zaloguj się
 • atesia88

  Oceniono 44 razy 24

  Oj dobra, zafałszowała, potem przeprosiła. Na ch*j drążyć temat?

 • cosma

  Oceniono 22 razy 12

  Panie Kozyra - kiedyś Jerzy Sthur ..śpiewał tak.w Opolu...

  Śpiewać każdy może,
  trochę lepiej, lub trochę gorzej,
  ale nie oto chodzi,
  jak co komu wychodzi.
  Czasami człowiek musi,
  inaczej się udusi,
  uuu

  / to tylko pierwsza zwrotka../

 • puch.marny

  Oceniono 14 razy 10

  Nudne to już.

 • starveling

  Oceniono 12 razy 8

  Co za brednie wypisuje 'karo'? - w serialu posłużono się oryginalnymi nagraniami Anny German, bowiem dotąd nie pojawił się nikt, kto mógłby ją nie tylko naśladować, ale nawet sparodiować - nie ta klasa, nie te umiejętności. Nawet J. Steczkowska (słusznie zresztą) przedstawiła (jedynie) własną interpretację "Człowieczego losu".

 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy 6

  Znowu o tym??

 • lenore

  Oceniono 3 razy 3

  A ja bym uwierzyla, ze ona NIE umie spiewac, gdyby nie to,ze na probie pokazala kawalek glosu. Wierze w to,ze spiewa przyzwoicie (nie super,ale dobrze) i ze sie kompletnie nie slyszala.
  Mialam wrazenie,ze ona na poczatku wystepu probowala znalezc tonacje - to swiadczy o zlym odsluchu.

 • atunad

  Oceniono 1 raz 1

  karo, nie pisz bzdur!!! Ty słyszałeś/aś śpiew ukraińskiej piosenkarki w serialu o Annie German? Twój problem. Może trzeba było mniej wypić albo więcej. Ale nie bredź, bo tego nie daje się czytać. Nie po polsku i niewiele wspólnego z prawdą mają te twoje wypociny.

 • noltee

  Oceniono 15 razy 1

  Przyganiał nocnik garnkowi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX