Wyrzucą Zbigniewa Zamachowskiego z "Pytania na śniadanie"? Mamy komentarz rzecznika prasowego TVP

Wiemy, jak jest naprawdę.

Już raz dementowaliśmy plotkę, że Zbigniew Zamachowski nie odchodzi z programu "Pytanie na śniadanie". Teraz znów w sieci pojawiają się informacje, jakoby stacja szykowała się do zwolnienia partnera Richardson. TVP nadal jednak nie zamierza żegnać się z aktorem.

Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak, że dyrekcja nie przewiduje żadnych zmian w obsadzie programu "Pytanie na śniadanie". Pan Zbigniew Zamachowski również nie informował, że planuje odejść - dowiedział się Plotek.pl od Jacka Rakowieckiego, rzecznika prasowego TVP. - Program w wakacje będzie emitowany w ograniczonym wymiarze, ale jego gospodarzami wciąż będą Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson.

n/z Zbigniew Zamachowski Monika Richardson  Nagranie programu Telewizji Polskiej TVP2 FORUM/Maciej Biedrzycki

Rzeczywiście, debiut Zbigniewa Zamachowskiego jako współprowadzącego "Pytanie na śniadanie" nie rzucił na kolana. Wybitny aktor wypadł kiepsko, czym dał podstawy do spekulacji o swoim dalszym losie w programie. Teraz jednak jest już wszystko jasne. Do następnego razu. A kiedy będzie trzeba, to znowu zdementujemy.

alex

Więcej o:
Komentarze (12)
Wyrzucą Zbigniewa Zamachowskiego z "Pytania na śniadanie"? Mamy komentarz rzecznika prasowego TVP
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lojzo

  Oceniono 44 razy 26

  Chcę zrezygnować z płacenia abonamentu na program, którego nie oglądam i na kanał telewizyjny, który promuje osoby zepsute i niemoralne, dla których wartości i zobowiązania rodzinne to nic. Dlaczego mam płacić, zrzucać się na dobrobyt tych dwojga skoro patrzyć na nich nie mogę???

 • papaleone

  Oceniono 29 razy 19

  Oj Zbysiu,Zbysiu....nie warto było z losem się droczyć.No ale miłość i sra..nie nie wiadomo gdzie cię zastanie.Trzeba było stoperan zażyć,podobno działa szybko i skutecznie.

 • cosma

  Oceniono 25 razy 9

  Zbynio - farbowany lisek... / na garnuszku - u Moniczki ../!!!!
  Idź precz...konusie... . do mamusi.../

 • kuwaka

  Oceniono 15 razy 5

  oni sa wymiotni

 • pan.malowany

  Oceniono 11 razy -1

  Jaki on wybitny aktor? Aktor starego pokolenia z duzym stazem ale wybitny> Gdzie sie tak wybil, w ktorym filmie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX