Anna Czartoryska i Michał Niemczycki wzięli ŚLUB! Od teraz księżniczka nazywa się...

Aktorka poślubiła ukochanego.
Czartoryska i Niemczycki wzięli ŚLUB! Aktorka poślubiła ukochanego Do niedawna Anna Czartoryska zapewniała, że szykuje się do ślubu w czerwcu. Tymczasem aktorka w tajemnicy wyszła za mąż za Michała Niemczyckiego już 1 kwietnia. Tego chyba nikt się nie spodziewał! Jeszcze do niedawna Anna Czartoryska zapewniała, że szykuje się do ślubu w czerwcu. Tymczasem aktorka w tajemnicy wyszła za mąż za Michała Niemczyckiego już 1 kwietnia! "Tak, potwierdzam. Anna Czartoryska wzięła ślub 1 kwietnia z Michałem Niemczyckim, od dzisiaj nazywa się Niemczycka. I nie jest to prima aprilis" - powiedział menadżer Czartoryskiej, Paweł Bieńkowski, w rozmowie z Plotek.pl. Para zdała więc egzamin z wodzenia za nos media, bo informacja o ślubie wypłynęła dopiero teraz! W jednym jednak Czartoryska miała rację: "Wesele odbędzie się w czerwcu" - zapewnił nas menadżer. Annie Niemczyckiej udało się więc uniknąć losu Aleksandry Kwaśniewskiej i na jej ślubie byli rzeczywiście tylko najbliżsi. Ciekawe, czy i dokładny termin wesela uda im się utrzymać w tajemnicy. Michałowi i Annie Niemczyckiej życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Jeszcze do niedawna Anna Czartoryska zapewniała, że szykuje się do ślubu w czerwcu. Tymczasem aktorka w tajemnicy wyszła za mąż za Michała Niemczyckiego już 1 kwietnia!

Tak, potwierdzam. Anna Czartoryska wzięła ślub 1 kwietnia z Michałem Niemczyckim, od dzisiaj nazywa się Czartoryska-Niemczycka. I nie jest to prima aprilis - powiedział menadżer Czartoryskiej, Paweł Bieńkowski, w rozmowie z Plotek.pl.

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki KAPIF

Para zdała więc egzamin z wodzenia za nos media, bo informacja o ślubie wypłynęła dopiero teraz! W jednym jednak Czartoryska miała rację:

Wesele odbędzie się w czerwcu - zapewnił nas menadżer.

anna czartoryska, michał niemczycki Kapif

Annie już teraz Niemczyckiej udało się więc uniknąć losu Aleksandry Kwaśniewskiej i na jej ślubie byli rzeczywiście tylko najbliżsi. Ciekawe, czy i dokładny termin wesela uda im się utrzymać w tajemnicy. Michałowi i Annie Niemczyckiej życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

Anna Czartoryska, Michał Niemczycki wbf

Vic

Więcej o:
Komentarze (10)
Anna Czartoryska i Michał Niemczycki wzięli ŚLUB! Od teraz księżniczka nazywa się...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • martuchaaaa

  Oceniono 42 razy 36

  i na ich przykładzie widać, że jak komuś naprawdę zależy na tym żeby było skromnie i w towarzystwie tylko najbliższych osób, to da się to zrobić. klasa sama w sobie. najbardziej w celebrytach nie znoszę tej obłudy, kiedy trąbią o tym jak to im zależy na tym żeby było prywatnie, bez mediów, a wszyscy wiedzą gdzie i kiedy para bierze ślub a dzień po uroczystości pojawia się ekskluzywna sesja w vivie.

 • forfiter_jr

  Oceniono 38 razy 8

  "Anna Czartoryska i Michał Niemczycki wzięli ŚLUB! Od teraz księżniczka nazywa się..."
  Malinowska? Kowalska?

  Ładna ta Anna. On z facjaty wygląda na selekcjonera na bramce...

 • 1234qwerty

  Oceniono 6 razy 6

  No i widzisz Adamczyk jełopie co straciłeś ???? Kobitka jak malina a nie zasuszony zblazowany wieszak na ubrania.

 • noltee

  Oceniono 42 razy 2

  Anna że czar aż tryska,
  ale on paskudny z pyska.

 • 4krzych1

  Oceniono 13 razy 1

  czy to ten co siedział w amerykańskim pierdlu za przemyt narkotyków? jeśli to ten, to jest to światowiec i arystokrata, jak się patrzy...

 • do_podziwu

  Oceniono 18 razy 0

  Vic - Plotka zrobili w jajo to normalka ale i innych to juz ciekawostka , taka sama jak to ,ze Michal nie nazywa sie Czartoryski z domu Niemczycki . Juz pomijam fakt -z tego zamieszania stracilismy "ksiezna Czartoryska" , mamy Niemczycka Anne.

 • szary212

  Oceniono 15 razy -3

  Straszną... "ma twarz ten nasz koleżka"
  Beauty and the Beast

 • billly

  Oceniono 9 razy -5

  teraz dopiero jestem w stanie ją docenić, jej urodę, mogłem byc bardziej w stusunku do niej przychylny gdy tak o mnie zabiegała,

 • witek7205

  Oceniono 25 razy -7

  Współczuję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX