To tu Rozenkowie zamieszkają po rozwodzie?! Mamy zdjęcia

Wiemy, jak wygląda dom Perfekcyjnej Pani Domu.
Gdzie zamieszkają po rozwodzie? Wiemy, jak wygląda dom Perfekcyjnej Pani Domu. Rozenkowie po rozwodzie wcale nie zmienią miejsca zamieszkania. Małgorzata i Jacek Rozenek kupili dwa mieszkania w tym samym apartamentowcu- donosi Fakt.pl. Niedawno pojawiły się plotki, że Rozenkowie po rozwodzie wcale nie zmienią miejsca zamieszkania. Małgorzata i Jacek Rozenek kupili dwa mieszkania w tym samym apartamentowcu, twierdzi Fakt.pl. Chcieli je połączyć, żeby otrzymać ogromne mieszkanie, podobno jednak z planów nic nie wyszło, jak podaje tabloid. Ta decyzja okazała się jednak paradoksalnie im na rękę, bo teraz każde będzie mogło zamieszkać w osobnym mieszkaniu, a oddzielać ma ich podobno tylko ściana. Dotarliśmy do zdjęć luksusowych apartamentów państwa Rozenek. Jakiś czas temu Perfekcyjna Pani Domu i jej mąż sprzedali willę pod Warszawą i kupili 2 apartamenty na warszawskiej Sadybie. Apartamentowce, o których mowa, mieszczą się na strzeżonym osiedlu. Budynek, w którym dotychczas dzielili życie Rozenkowie, jest nowy, nie byłoby więc w tym nic dziwnego, jeśli małżeństwo rzeczywiście nie kwapiłoby się wcale do przeprowadzki z tak ładnego miejsca. Apartamentowiec w takim miejscu Warszawy jest uznawany za luksusowy. Mieszkania posiadają obszerne tarasy. Ceny za mieszkanie w tych okolicach zaczynają się od 7 tysięcy zł za metr kwadratowych wzwyż.

Niedawno pojawiły się plotki, że Rozenkowie po rozwodzie wcale nie zmienią miejsca zamieszkania. Małgorzata i Jacek Rozenek kupili dwa mieszkania w tym samym apartamentowcu, twierdzi Fakt.pl. Chcieli je połączyć, żeby otrzymać ogromne mieszkanie,  podobno jednak z planów nic nie wyszło, jak podaje tabloid.

Ta decyzja okazała się jednak paradoksalnie im na rękę, bo teraz każde będzie mogło zamieszkać w osobnym mieszkaniu, a oddzielać ma ich podobno tylko ściana.

Dotarliśmy do zdjęć luksusowych apartamentów państwa Rozenek.

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek, dom Plotek exclusive

Jakiś czas temu Perfekcyjna Pani Domu i jej mąż sprzedali willę pod Warszawą i kupili 2 apartamenty na warszawskiej Sadybie. Apartamentowce, o których mowa mieszczą się na  strzeżonym osiedlu. Budynek, w którym dotychczas dzielili życie Rozenkowie, jest nowy, nie byłoby więc w tym nic dziwnego, jeśli małżeństwo rzeczywiście nie kwapiłoby się wcale do przeprowadzki z tak ładnego miejsca.

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek, dom, mieszkanie Plotek exclusive

Apartamentowiec w takim miejscu Warszawy jest uznawany za luksusowy. Mieszkania posiadają obszerne tarasy. Ceny za mieszkanie w tych okolicach zaczynają się od 7 tysięcy zł za metr kwadratowych wzwyż. Jak Wam się podoba apartament Perfekcyjnej Pani Domu?

Vic

Więcej o:
Komentarze (47)
To tu Rozenkowie zamieszkają po rozwodzie?! Mamy zdjęcia
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 51 razy 41

  no bez jaj - jeżeli to jest apartament to Warszawa wg was musi być niezłą wsią.

 • leonzawodowiec

  Oceniono 39 razy 35

  Dobrze jest.Budynek spory,jest co sprzątać,podwórko spore,jest co zamiatać,śnieg odgarniać,liście grabić.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 23 razy 19

  No, te obszerne tarasy są szczególnie zachęcające. Fotel wystawię i sru - po tarasie.

 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy 14

  Nieważne gdzie, byleby było co sprzątać...

 • z124

  Oceniono 16 razy 14

  Luksusowy apartamentowiec za 7k za metr?
  Luksusowy to jest na Krasickiego za 25k za metr...
  Wiem, przesada, ale jeśli luksusowy za 7k to jak nazwać taki za 25?

 • zenio.karaluch

  Oceniono 10 razy 4

  "Apartamentów" to nikt nie sprzedaje po 7 K za metr:D To jakieś mieszkania w zamknietym getcie, w potoczeniu ledwo co oderwaqnych od pługa słoikow. No nic, tylko siąść i zazdrościć...

 • pan.malowany

  Oceniono 7 razy 3

  @:naz_niepoprawna
  Nie przejmuj sie, olej to! mlodziez trzeba prostowac bo maja zwichniete mozgi. Niby taki Plotek, niby takie nic ale jednak ksztaltuje poglady, techniki propagandy znane sa nie tylko tym obszczajmurkom z gazety.pl. Aby natura istniala musi byc rownowaga.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 16 razy 2

  Olalola aka naz_niepoqrawna aka kupa123456 + cały zastęp,

  Po co się wdawać w dysputy z podstarzałą idiotką, której kompleksy wylewają się razem z fałdami tłuszczu? Niech ona sobie podyskutuje ze swoimi przygłupimi koleżankami - mają ten sam poziom i niech bawią się w zakładanie kont, które czuć na kilometr po sposobie pisania ( nagromadzeniu błędów, wykrzykników, emotikonów). Przecież to się mija z celem. Olać sikiem prostym, bo na falisty nie zasługują i niech niedopchane, stojące nad grobem gawędziary sobie skrobią te swoje posty do woli. Przecież nikomu nie szkodzą, a na większe kretynki już wyjść nie mogą. Zachciało się z nudów prymitywnym dziewojom bawić w trollowanie, ale do tego to trzeba nie tylko umiejętności, ale i inteligencji większej niż kij od miotły. Ja mam ubaw, bo brną w to dalej, a na dobrą sprawę nikogo te ich wypociny nie obchodzą - poza nimi samymi. Może konkurs mają jakiś wewnętrzny? :)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 14 razy 2

  Ja tu chyba powinienem sprostować coś:
  http://www.plotek.pl/plotek/u,naz_niepoqrawna.html

  Moja fanka, odrzucona, w szale miłości wirtualnej zakochała się.

  Ja, niezbyt czuły na końskie zaloty, stałem się obiektem niezbyt wybrednego traktowania z jej strony. Wiem, miłość może w głowie zamieszać, o ile w jest co w tej głowie mieszać. Rozumiem, że mój pingwin może działać podniecająco, ożywczo nawet na najbardziej oschłe stare, zmarnowane i proszące-klechę-o-zbawienie klamory. Niech chociaż ten podryw ma ręce i nogi i niechaj wyczyszczą z mchu i pajęczyn to, w co rzekomo warto Pingwinowi zainwestować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX