Doda nie była zaproszona na galę DKMS? Sprawdziliśmy!

Czesław Mozil zarzuca jej, że nie miała zaproszenia...

Przeciwko Dodzie ciężkie działa wytoczył właśnie Czesław Mozil. Muzyk, który sam był obecny na gali DKMS umieścił na swoim Facebooku wpis sugerujący, że Doda nie była zaproszona na spotkanie promujące oddawanie szpiku kostnego. Mozil dodał nawet link do naszego artykułu, w którym opisaliśmy, że Doda pojawiła się na gali:

Czesław Mozilscreen z Facebook.com

Co prawda Czesław Mozil nie napisał wprost, że chodzi o Dodę, ale umieszczając taki komentarz obok jej zdjęcia zasugerował, że pisze właśnie o wokalistce. Musimy przyznać, że słowa Mozila są naprawdę ostre. Muzyk zarzucił owej "Pani", że nie przywitała się z gospodarzem imprezy, a to właśnie on prowadził cała galę. Ma więc zapewne na myśli samego siebie i najwyraźniej ma żal do Dody, że nie znalazła chwili czasu, by zamienić z nim parę słów...

Mozil Czeslaw SpiewaKapif

Ale czy jest to wystarczający powód, by zarzucać Dodzie, że jest persona non grata? Czy Doda rzeczywiście nie miała zaproszenia na galę? Zapytaliśmy o to jej rzecznika prasowego, który stanowczo odciął się od tych spekulacji:

Informacja o braku zaproszenia dla Dody jest fałszywa - powiedział Paweł Kasa w rozmowie z Plotek.pl.

Doda Rabczewska DorotaKapif

Rzecznik piosenkarki zwraca uwagę na ideę, która przyświeca Fundacji DKMS:

Najważniejsza jest pomoc chorym i uświadamianie ludzi o problemie białaczki, a nie knucie intryg, czy ktoś dostał zaproszenie lub nie - powiedział.

Doda Rabczewska DorotaKapif

Wyjaśnił, że Doda po prostu nie bywa tam, gdzie nie jest mile widziana:

Doda nie chodzi tam, gdzie jej nie zapraszają. Na tę galę dostała zaproszenie imienne. Jeżeli pojawiła się wbrew fundacji, to pozostawi to bez komentarza - wyjaśnił rzecznik Dody.

Mozil Czeslaw SpiewaKapif

Vic

Więcej o:
Komentarze (24)
Doda nie była zaproszona na galę DKMS? Sprawdziliśmy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lena85

  Oceniono 24 razy 22

  Przepraszam bardzo, Czesiu, ale polska gościnność nakazuje, by to gospodarz witał swoich gości, a nie na odwrót..Poza tym, Doda jednak miała jakiś tam swój udział w pozyskiwaniu szpiku dla chorych, a Ty co zrobiłeś w tym kierunku? Dzielenie się swoim łóżkiem z pacjentem, zapewne w ramach rekonwalescencji, to chyba trochę za mało..

 • gagula

  Oceniono 27 razy 21

  nie żeby coś, ale kto jak kto ale ona naprawdę ma wielki wkład w oddawanie szpiku i propagowanie tego, więc Mozil naprawdę się wykazał głupotą.

 • mika17

  Oceniono 16 razy 14

  Mocno bym sie zdziwila, gdyby jej nie zaproszono.

  Czy sie ja lubi czy nie - bez niej i tego szumu Nergal skonczylby jak Agata Mroz - jej rodzina tez szukala dawcy i mimo, ze chodzilo przeciez o powszechnie znana i lubiana mloda kobiete, matke malenkiej dziewczynki, to ludzie jakos nie polecieli zapisywac sie do bazy dawcow.

  Nergal- bez Dody malo znany (choc odnaszacy sukcesy w swoim gatunku) muzyk- paskudny satanista - mialby marne szanse. Albo by trafil za na jakiegos juz zarejestrowanego dawce, albo by po prostu umarl.

  Doda moze i jest glupkowata, ale potrafila rozkrecic akcje, ktora przyniosla wymierne efekty i chwala jej za to.

 • ina.

  Oceniono 24 razy 14

  Doda (której nie lubię) zrobiła tak wiele dla DKMS, że to oczywiste, iż jest mile widziana na wszystkich ich galach. Z kolei Mozil (którego lubię) w żaden sposób nie przyczynił się do zwiększenia świadomości Polaków odnośnie białaczki i potrzeby rejestrowania się w bazach dawców szpiku. Wygląda mi na to, że po prostu poczuł się urażony tym, że Doda z nim nie pogadała. A jaki był problem żeby samemu do niej podejść? Równie dobrze to ona może powiedzieć, że on nie miał klasy i nie powitał jej na imprezie, na której był "gospodarzem". Swoją drogą, gospodarzem było DKMS, on prowadzącym.

 • ferdek_bagietka

  Oceniono 16 razy 10

  no ciekawe...
  jeśli była zaproszona to znak, że Czesiowi wali pod deklem. ale cóż się dziwić - kończy się szał na jego produkcje, w których powtarzalność i schemat wychodzą na wierzch. a tak miło być celebrytą i gwiazdą. nikt nie chce skończyć jak J. Jakimowicz czy J. Rutowicz, nie wspominając o zastępach wcześniejszych "gwiazd".

 • lady_vv

  Oceniono 7 razy 7

  Goszpodarzem imprezy była pani Kinga Dubicka z DKMS.

 • koja

  Oceniono 20 razy 6

  Oj przyczepili się tej Dody. W końcu "najważniejsza jest pomoc chorym i uświadamianie ludzi o problemie białaczki", cytując rzecznika piosenkarki. Ciągle piorą jakieś brudy.

 • chrabia

  Oceniono 15 razy 5

  nie znam tej calej Dody, ale ladna z niej dziewczyna. a czesio, jak to czesio. jak byl maly spadl do piwnicy po schodach.

 • evciaa22

  Oceniono 4 razy 4

  jak już coś DKMS, proszę was nie kompromitujcie się... nawet nie wiecie o czym piszecie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX