Olga Bołądź jest W CIĄŻY! Znamy szczegóły!

Olga Bołądź.

Olga Bołądź. (fot. KAPIF)

Znana aktorka spodziewa się dziecka!

Baby boom w show-biznesie trwa! W kuluarach od jakiegoś czasu krążyły plotki o ciąży aktorki Olgi Bołądź. Doniesienia okazały się prawdą! Gwiazda filmu "Nad życie" i serialu "Czas Honoru" wkrótce zostanie mamą!

Tak, potwierdzamy tę informację. Olga spodziewa się dziecka - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl managerka gwiazdy, Monika Kaczmarek.

Ojcem dziecka jest młodszy od niej partner Rafał. Według zgromadzonych informacji jest studentem dziennikarstwa.Para z niecierpliwością czeka na przyjście potomka na świat.

Olga jest bardzo szczęśliwa- mówi nam Kaczmarek. - Oboje bardzo się cieszą. To, co wypisują tabloidy jest dalekie od prawdy. Nie ma mowy o kryzysie.

Dowiedzieliśmy się również, na kiedy planowane jest rozwiązanie ciąży.

Olga ma wyznaczony termin na początek przyszłego roku- dodała reprezentantka aktorki.- Do końca roku na pewno będzie pracowała. Nadal gra w trzech spektaklach. Na szczęście sprawy zawodowe idealnie zazębiły się z jej życiem prywatnym. Bardzo się o to starałyśmy.

Oldze Bołądź dużą popularność przyniósł udział w "Tańcu z Gwiazdami". Aktorka związana była wówczas z dużo starszym hollywoodzkim aktorem, Maxem Ryanem. Ich związek wydawał się być idealny. Bołądź przyjęła nawet oświadczyny amerykańskiego gwiazdora. Po roku perfekcyjny związek niestety się zakończył i aktorka została sama. Dziennikarze po rozstaniu łączyli ją z wieloma mężczyznami. Zastanawiano się nawet, czy jej nową miłością nie jest przypadkiem Kuba Wojewódzki. Kilka miesięcy później na jej drodze pojawił się Rafał, dużo młodszy student dziennikarstwa spoza Warszawy. Podobno nawet ze sobą zamieszkali. Po medialnym związku z Ryanem, gwiazda zdecydowała się ukrywać nowego partnera przed show-biznesem. To on będzie ojcem jej dziecka.

Plotek.pl serdecznie gratuluje przyszłej mamie!

Pokaz Bohoboco, Soho Minska, 25.05.2012, fot. WBF

RK

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (30)
Olga Bołądź jest W CIĄŻY! Znamy szczegóły!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ferdek_bagietka

  Oceniono 58 razy 38

  mój komentarz będzie na poziomie njusa:
  pani Bołądź ktoś włożył żołądź.
  i nie wyjął na czas.

 • mozela

  Oceniono 22 razy 18

  "Jedna z najpiekniejszych polskich aktorek jest w ciazy !"...zajrzalam do newsa i kanon piekna wedlug plotka.pl mnie powalil.

 • zenio.karaluch

  Oceniono 28 razy 18

  A kto to jest? I dlaczegpo o kazdej kobiecie piszecia "piękna gwiazda"??? Ani ona ładna, ani znana....

 • browaryr

  Oceniono 22 razy 16

  ty redaktorkuRK-dowiedz sie jeszcze jakim cudem moja znajoma jest w ciazy jak jej maz jest juz 6 miesiac na morzu (ona ponoc 4mies)w nagrode kupie ci kilo cukierkow.-trop!!

 • dziwne

  Oceniono 15 razy 11

  "Znamy szczegóły!" Czyli rozumiem, ze tylko Plotek wie jak mogło dojść do czegoś tak nieprawdopodobnego! OCH

 • kotka88

  Oceniono 15 razy 7

  Najpiękniejsza ? To jakiś żart?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX