Iza Miko miała WYPADEK na planie nowego teledysku zespołu The Killers. Wiemy, co się stało!

Polska aktorka ma nogę w gipsie.

Iza Miko po raz kolejny miała okazję wystąpić w teledysku popularnego amerykańskiego zespołu The Killers. W piątek rozpoczęły się zdjęcia do nowego klipu. Niestety, gwiazda miała wielkiego pecha. Nagrywając jedną ze scen spadły na nią drzwi, a Miko wylądowała w szpitalu. Od razu podzieliła się tym faktem ze swoimi fanami na Twitterze.

 

Iza Mikofot. Twitter

 

Piątkowy wieczór na ostrym dyżurze- opatrzyła zdjęcie komentarzem.

Aktorka w oczekiwaniu na prześwietlenie, zrobiła sobie nawet zdjęcie. Być może to odwracało jej uwagę od wielkiego bólu.

 

Iza Mikofot. Twitter

 

W szpitalu okazało się, że gwiazda ma złamaną nogę i koniecznością było włożenie jej w gips. By nie być gołosłowną, takim zdjęciem też uraczyła swoich fanów.

 

Iza Mikofot. Twitter

 

Kontuzja na planie. Dziękuję pracownikom ostrego dyżuru za opiekę! Złamana noga i kilka szwów... Aktorstwo jest zdecydowanie niebezpieczne :-) - dopisała.

Niefortunny wypadek może teraz bardzo uprzykrzyć życie aktorce. W niedziele przylatuje bowiem do Polski, gdzie czeka ją wiele obowiązków zawodowych. Znana z ekologicznego trybu życia Miko, będzie nagrywała w kraju program o tej tematyce, który już wkrótce pojawi się na antenie TVP2. To nie koniec obowiązków pięknej Izy. Gwiazda spełnia się od niedawna jako producentka nowego filmu, którego konferencja prasowa odbyła się w maju Cannes. Z tej okazji poleci do Londynu, by spotkać się z aktorami "Desert Dancer". Już na początku października zaczynają się zdjęcia do nowej produkcji polskiej gwiazdy.

Cannes. (Francja) 18.05.2012, 65. Festiwal Filmowy Cannes 2012, nz. Izabella Miko  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Mamy nadzieję, że niefortunny wypadek na planie teledysku nie odbije się na jej obowiązkach zawodowych. Jedno jest pewne- do Polski przyleci z gipsem i o kulach. Liczymy również na to, że współpraca Miko i grupy The Killers nadal będzie tak owocna jak dotychczas. Siedem lat temu gwiazda dała się poznać amerykańskim artystom przy okazji produkcji klipu do kultowej już piosenki "Mr. Brightside". Nowy teledysk ma być jego kontynuacją.

 

Iza Mikofot. screen Youtube

RK

Więcej o:
Komentarze (20)
Iza Miko miała WYPADEK na planie nowego teledysku zespołu The Killers. Wiemy, co się stało!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lena85

  Oceniono 18 razy 16

  Na tym zdjęciu na górze po prawej wygląda jak laleczka..na pewno nie na swoje 31 lat :)

 • niekulawaemilia

  Oceniono 13 razy 11

  Miko jest ok, całkiem sobie dobrze radzi co widać niektórych denerwuje

 • ina.

  Oceniono 11 razy 9

  Miło popatrzeć jak wygląda PRAWDZIWY szpital. Wyremontowane, czysto, jasno, świetna opieka medyczna, fachowa opaska na nadgarstek... Ja jak złamałam nogę i to z przemieszczeniem w wyniku potrącenia przez samochód, to sama musiałam chodzić po szpitalu szukając prześwietlenia. Mimo że ledwo trzymałam się na nogach, nie raczono mnie tam zawieźć, ani nawet zaprowadzić. Nic tylko uciekać z tej Polski.

 • adamnovell

  Oceniono 11 razy 7

  Mr. Brightside super kawałek i klip, kiedyś oglądałem na okrągło. Nawet nie wiedząc, że to polska aktorka gra. Super gratulacje

 • miss_kitten

  Oceniono 5 razy 3

  "Nagrywając jedną ze scen spadły na nią drzwi, a Miko wylądowała w szpitalu."

  To zdanie to jakaś totalna masakra gramatyczna....

 • browaryr

  Oceniono 5 razy 1

  "aktorstwo niebezpieczne"???-niebezpieczna to jest sraczka na rondzie{takie z 6pasow ,jedziesz po lewym a ..} albo w podmiejskim autobusie.

 • ladyzgaga

  Oceniono 5 razy 1

  Iza wracaj do zdrowia!

 • benita_m

  Oceniono 1 raz -1

  bidulka, sama w Ameryce...i taki pech

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX