Górniak WYNAJMUJE dom za 8 tysięcy złotych miesięcznie! A jej sąsiadką jest...

Artystka wynajmuje posiadłość w Wilanowie.

Jakiś czas temu dwutygodnik Party podał informację, że Edyta Górniak kupiła drogi dom w podwarszawskim Konstancinie. Nieruchomość została wyceniona przez dziennikarzy na około 5 milionów złotych. Okazuje się, że artystka wcale nie kupiła tego domu, a tylko go... WYNAJMUJE! Co miesiąc na konto właścicieli nieruchomości wpływa około 8. tysięcy złotych! Taka kwota to zapłata za luksus i znane sąsiedztwo. Obok Edyty Górniak mieszka znana aktorka... Małgorzata Kożuchowska. Ciekawe, czy sąsiadki pożyczają od siebie cukier ;)

Gorniak Edyta

Właściciele luksusowej posiadłości mieszkają za granicą, a Górniak podpisała wieloletnią umowę z agencją nieruchomości na użytkowanie wielkiego domu. Prawdą jest, że Górniak wydaje teraz krocie na urządzenie domu z ośmioma sypialniami. Część mebli sprowadziła z Tajlandii, cześć kupiła w Polsce. Podobno gwiazda wydała już ponad 300 tysięcy złotych na urządzenie wynajmowanego gniazdka.

Gorniak Edyta

Pojawiły się również doniesienia, że specjalnie dla Allana zaaranżowała duże, oświetlone boisko. Okazuje się jednak, że murawa należy do dzielnicy i jest ogólnodostępna dla mieszkańców.

Gorniak Edyta

Jesteście zaskoczeni, że polska diwa po prostu nie kupiła domu, tylko wynajmuje go za tak duże pieniądze?

RK

Więcej o:
Komentarze (36)
Górniak WYNAJMUJE dom za 8 tysięcy złotych miesięcznie! A jej sąsiadką jest...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mila_lejdi

  Oceniono 40 razy 34

  Teraz już wszystko jasne, czemu willę wartą 5 mln można wynająć za 8 tysięcy - w sąsiedztwie mieszka wielka "aktorka" Kożuchowska. Nic dziwnego, że ceny nieruchomości spadły drastycznie.

 • dealer

  Oceniono 40 razy 26

  "znana aktorka... Małgorzata Kożuchowska" hi hi hi

 • laska3

  Oceniono 37 razy 25

  8 tysi za wypasiony dom? Podejrzanie tanio.

 • aldonathebest

  Oceniono 35 razy 21

  A Wam ch... do tego, co robi ze swoim życiem i ze swoimi pieniędzmi. Polacy to taki wredny naród, że za złotówkę zabiłby swojego brata albo sąsiada, któremu się lepiej powodzi!

 • nocelebs

  Oceniono 23 razy 17

  Piszę to już od jakiegoś czasu ale mam wrażenie, że Edytka skończy jak Villas. Niestety ale nie posiada wystarczająco silnej osobowości, ma też problemy z samooceną, krótko mówiąc czarno to wszystko widzę.

 • dziecko.neo

  Oceniono 18 razy 16

  "Nieruchomość została wyceniona przez dziennikarzy na około 5 milionów złotych."

  Kogoś jeszcze to śmieszy?

 • onico_masahuku

  Oceniono 18 razy 16

  wisimito ...

 • luciola85

  Oceniono 26 razy 14

  Zachowanie takich osób jak Pani Górniak jest typowe dla osób które pochodzą z głębokich nizin społecznych. Nie miały nic, a marzyły o dobrobycie i byciu kimś w swoim mniemaniu -bogatym. T o wszystko się stało i teraz z tego korzysta. Jak korzysta i wydaje kasę to juz wszyscy widzą i róznie oceniają, ale ma to dzięki swojej pracy i uporowi. Nie jestem fanką Pani Górniak i jej sposób bycia mi nie odpowiada, ale niech robi jak uważa, bo to są jej pieniądze i jej decyzje.A to że rozpieszcza synka i funduje mu oświetlane boisko czy co tam jeszcze zapragbie, to sie kiedyś może na niej zemścić...niestety. Wychowa wyizolowanego snoba który będzie się umiał tylko odnależć w bogatym świecie.....a jak braknie tego bogactwa i ,,zabaweczek,,......jak żyć?

 • mythopoeia

  Oceniono 18 razy 12

  Zgadzam się, że 8 tys zł to dosyć mało jak na "luksusową willę". Pstro tam wiecie, co chwila piszecie coś innego...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX