Antek Pawlicki grał w... katolickich filmach edukacyjnych. Tak zaczynał karierę!

Nastoletni Antoni Pawlicki jest nie do poznania!

Droga do sławy bywa trudna i pełna zakrętów. Żeby zyskać sławę i rozpoznawalność nierzadko potrzeba czasu oraz cierpliwości. Wie o tym 29-letni Antoni Pawlicki, gwiazda głośnego filmu "Big Love", który dość wcześnie zaczynał karierę i ma na swoim koncie kilka niszowych ról.

Antoni Pawlicki

Znaleźliśmy w sieci coś, czym musimy się z Wami podzielić! To seria filmików edukacyjnych o nazwie "W drodze ku dorosłości". Część z was może kojarzyć ją z lekcji wychowania do życia w rodzinie. Nakręcony w latach 90. serial składał się z 10 odcinków, a każdy z nich poruszał inny problem, z którym w okresie dojrzewania spotyka się młodzież. Nie byłoby w nim nic nadzwyczajnego gdyby nie... obsada. Jednego z zagubionych nastolatków zagrał  Antoni Pawlicki.

Antoni Pawlicki

Aktor wystąpił we wszystkich 10 odcinkach, jednak tylko w jednym pt. "Kocha, lubi, szanuje..." był głównym bohaterem historii. Stworzył w nim kreację chłopaka, który spotyka pierwszą miłość. Oczywiście wraz z miłością pojawiły się dylematy i problemy, z którymi chłopak nie do końca sobie radzi.

Antoni Pawlicki

Bohater nie potrafi porozumieć się z dziewczynami i gubi się w podstępnych gierkach rówieśników. Jest jednak zdeterminowany i wytrwale walczy o swoją pierwszą dziewczynę.

Antoni Pawlicki

Jak widać Pawlicki od małego wiedział, że chce związać swoją przyszłość z aktorstwem. Kto wie, jak potoczyłaby się jego kariera, gdyby nie zdecydował się zagrać w tym serialu. Produkcja wzbudziła nasze szczere zainteresowanie. Przyjemnie jest zobaczyć, jak przez te kilka lat rozwinął się talent i warsztat aktorski Pawlickiego.

Pawlicki Antoni

Jak wam się podoba Antoni Pawlicki w długich włosach? Poznalibyście go?

Alex

Zobacz także:

Rodzinna sielanka Pazurów! TAK spędzają wakacje na plaży z dwutygodniowym synkiem!

Tak się bawi WARSZAWKA! Gwiazdy PRZED i PO, czyli bez makijażu na próbach i odstrzelone na Festiwalu

Honey prowokuje w Sopocie. Pokazała majtki!

Więcej o:
Komentarze (5)
Antek Pawlicki grał w... katolickich filmach edukacyjnych. Tak zaczynał karierę!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • katarina7171

  Oceniono 25 razy 15

  no no zdecydowanie wyprzystojniał teraz:)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 18 razy -4

  "Przyjemnie jest zobaczyć, jak przez te kilka lat rozwinął się talent i warsztat aktorski Pawlickiego" - nic mu się nie rozwinęło.

 • artyyysta

  Oceniono 10 razy -10

  glosny film big love- taaaak z racji sewego dna pod kazdym wzgledem
  pawlicki - manipulant zreszta slaby a i jeszcze niedojrzaly ale mysli ze cos tam wie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX