Natalia Siwiec o Playboyu: To była sesja NA MAKSA KIPIĄCA SEKSEM!

pato
07.07.2012 15:54
Natalia Siwiec.

Natalia Siwiec. (Bartłomiej Szulczyński)

Najsłynniejsza kibicka Euro 2012 opowiedziała o wrażeniach, jakie towarzyszyły jej podczas realizacji sesji dla "Playboya".

Natalia Siwiec w piątek zakończyła pracę nad sesją dla miesięcznika "Playboy". Jakiś czas temu najsłynniejsza kibicka Euro 2012 zdradziła, że pojawienie się w magazynie było jej marzeniem. Jak się okazało, marzenie się spełniło, a Natalia opowiedziała nam o wrażeniach.

To była sesja totalnie w moim stylu - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

28.06.2012 WARSZAWA , STADION NARODOWY . KIBICKA CELEBRYTKA NATALIA SIWIEC NA TRYBUNACH PODCZAS MECZU  NIEMCY - WLOCHY ( POLFINAL EURO 2012 ). FOT. KUBA ATYS / AGENCJA GAZETA

Natalia Siwiec w trakcie sesji czuła się, jak sama powiedziała, bezstresowo i bardzo swobodnie:

Nie było nerwów, tym bardziej, że pracowałam z fotografem, z którym współpracowałam wcześniej.

To nie jest debiut pięknej Siwiec, jeśli chodzi o projekty fotograficzne. Jak jednak przyznała, współpraca dla "Playboya" była w pewnym sensie wyjątkowa. Świadczy o tym nie tylko fakt, że modelka miała wpływ na ostateczny kształt zdjęć, ale również to, że spotkała się z absolutnym profesjonalizmem ze strony zespołu.

Poprosiliśmy Natalię, aby krótko podsumowała, jaka jest według niej sesja, którą będziemy mogli podziwiać już w sierpniowym numerze pisma. Siwiec skwitowała krótko:

Na maksa kipiąca seksem. Pokazuje mnie z innej strony niż do tej pory.

To chyba najlepsza zachęta. Więcej szczegółów Natalia nie zdradziła. Powiedziała, że chce, aby sesja była niespodzianką. Miejmy nadzieję, że będzie naprawdę fantastyczną niespodzianką dla wszystkich wielbicieli pięknej kibicki.

Czekamy z niecierpliwością na sierpniowy numer magazynu. Wy też?

Pat

Zobacz także:

Natalia Siwiec: Zrobiłam sobie piersi i usta

Rozbierana sesja Natalii Siwiec mogłaby wyglądać tak...

Natalia Siwiec się rozbierze! Dla Playboya!

Zobacz więcej na temat:

  • 3
Komentarze (31)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX