Czy Aneta Zając zrezygnuje z pracy w serialu?

Jaka jest prawda?

O rozstaniu Anety Zając i Mikołaja Krawczyka ciągle głośno. Ostatnio w "Party" aktor wyznał, że chce mieć dzieci ze swoją nową partnerką, Agnieszką Włodarczyk. Cała trójka gra w "Pierwszej miłości". Pojawiły się więc głosy, że Zając ma już dość i chce odejść z polsatowskiego serialu. Jak jest naprawdę?

Nie jest prawdą, że Aneta Zając chce rezygnować z pracy na planie "Pierwszej miłości". Nie złożyła wypowiedzenia i tego nie planuje. Ja jako jej agentka nie planuję również komentowania "rewelacji " na jej temat, ponieważ staramy się zachować w tej całej sytuacji jak najwięcej prywatności i klasy - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Magdalena Szmyt, agentka aktorki.

aneta zając, mikołaj krawczyk

Wydawałoby się, że na planie może panować napięta atmosfera. Jednak podobno jest inaczej:

Na planie serialu "Pierwsza miłość" nie ma żadnych animozji między Anetą Zając, Mikołajem Krawczykiem i Agnieszką Włodarczyk. Wszyscy aktorzy są profesjonalistami. Dotyczy to również scen, w których grają wszyscy razem - oświadczyła w rozmowie z Plotek.pl Magdalena Łukasiuk z ATM Group, producenta serialu.

Nie da się ukryć, że sytuacja jest trudna. Ciekawe, jak scenarzyści poprowadzą dalej wątek Marysi, Pawła i Anny.

Jax

Zobacz także:

Piękne... Sławne... Porzucone!

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk: Historia ich miłości

Odbijaczki polskiego show-biznesu

Więcej o:
Komentarze (15)
Czy Aneta Zając zrezygnuje z pracy w serialu?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • majeczka56

  Oceniono 103 razy 85

  Pani Aneta nie powinna rezygnować z serialu, to nie ona musi uciekać przed nimi, ale oni przed nią. Najbardziej rozbawiła mnie wiadomość, że Mikołaj Krawczyk chce mieć dzieci z panną Agnieszką, chociaż właściwie ten dzieciorób tylko do tego się nadaje, zrobić dzieci a potem uciec przed odpowiedzialnością, to nie jest partner na życie dla prawdziwej kobiety, a plastikowy Ken dla lalki Barbie (prawda że podobny?). Podziwiam tupet tej wartej siebie pary, która nie ma dość przyzwoitości, żeby zniknąć z oczu i życia pani Anety, tylko popisywać się jeszcze swoim pożal się Boże wielkim szczęściem w każdej gazecie. Agnieszka Włodarczyk to według mnie sfrustrowana stara panna, której jak dotąd żaden związek się nie udał (ciekawe dlaczego?), zazdrościła więc młodszej koleżance udanego życia rodzinnego, aż w końcu postanowiła je jej ukraść. Jak można to zrobić koleżance?!!!

 • bettii

  Oceniono 34 razy 26

  Zdaje się, że ten serialik to jej jedyne źródło utrzymania, więc jak może z niego zrezygnować skoro nie jest zasypywana ofertami pracy?

 • gagula

  Oceniono 17 razy 15

  nie chce mi się komentować ... żałosny ten Krawczyk !

 • fiziaaa

  Oceniono 13 razy 13

  A to czemu Aneta ma odchodzić z serialu niby??? Nic złego nie zrobiła!!!
  A krawczyka to bym wykastrowała a Włodarczykową wbiła na pal!!!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 26 razy 10

  "Wszyscy aktorzy są profesjonalistami. Dotyczy to również scen, w których grają wszyscy razem" - równie profesjonalna rzeczniczka ATM Group.

 • ja5

  Oceniono 13 razy 9

  nie oglądamy takich wszawych seriali..

  krawczyk to kawal drania bez odpowiedzialnosci - mogl nie robic dziewczynie dzieci...

  unieszcześliwil w ten sposob Anete i ich wspolne dzieci...jak sie ma dzieci- TO MUSI BYC ODPOWIEDZIALNOSC !!!! facet bez jaj....i godnosci nie ma co załować takiego kur..wiarza.

  A CO TO ZA KUR..WA - TA WLODARCZYK I TAK SIE Z NIA SZYBKO ROZSTANIE !!!!!!-SZMATA...BEZ
  GODNOSCI WŁAZI MIEDZY KRAWCZYKIEMA a ANETĄ - TO JUZ TOTALNE dno..BEZ ZASAD MORALNYCH !!!!

 • xyz00

  Oceniono 5 razy 5

  w sumie to współczuję jej

 • yuulbryn

  0

  boże czemu wsztscy się rozstają po kolei...

 • grazyna19470

  Oceniono 11 razy -3

  majeczka56-zgadzam się całkowicie.Też uważam,że ,no nie będę się powtarzać,powiem krótko,masz całkowita rację.Pozdrawiam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX