Piotr Kukulski mówi o konflikcie z siostrą Natalią

Kolejna kość niezgody.

Natalia Kukulska organizuje koncert upamiętniający zmarłego w 2010 roku ojca, Jarosława Kukulskiego. Ma się on odbyć w czasie tegorocznego festiwalu w Opolu. Poszła plotka, że piosenkarka nie poinformowała o całej sprawie swojego przyrodniego brata, Piotra Kukulskiego. Nie jest tajemnicą, że rodzeństwo nie żyje w zgodzie. Tylko u nas Kukulski komentuje tę sytuację:

Szczerze mówiąc, sam dowiedziałem się o tym koncercie z mediów, wiec nawet nie wiem, co mógłbym na ten temat powiedzieć. Jest to na pewno celowe ze strony Natalii. Faktem jest, że nie utrzymujemy kontaktów z Natalią, ponieważ ja tego nie chcę. Po tym, jak się w stosunku do mnie zachowała i tym, co do mnie pisała, mogę tylko uznać, że ona też tego nie chce i nigdy nie chciała, a jeśli się spotykaliśmy kiedyś, jak jeszcze żył Tata, to robiła to tylko ze względu na niego, nie mogła inaczej, w końcu to ja z nim mieszkałem.... przykre, ale prawdziwe - powiedział nam Piotr Kukulski.

Sytuacja zdecydowanie nie jest łatwa. Już od dawna mówiło się o nieporozumieniach między Kukulskimi. Natalia ponoć nie przepadała za drugą żoną ojca i matką Piotra, Moniką Borys. Borys rozwiodła się z Kukulskim w 2003 roku. Rodzeństwo nie spędzało ze sobą zbyt wiele czasu, nigdy nie udało im się zbudować silnej więzi. Podobno ich relacje ociepliły się po śmierci ojca, ale na krótko.

Piotr Kukulski przygotowuje się do wydania pierwszej płyty. Album będzie zawierał kawałki po polsku i angielsku. Piosenki pop na pograniczu z r'n'b, pojawi się też rap. A to okładka:

Piotr Kukulski

Jax

Zobacz także:

Brat Kukulskiej WYDAJE PŁYTĘ

Kukulska nie lubi się z bratem

Natalia i Piotr Kukulscy podzielili majątek taty wart 9 mln zł!

Więcej o:
Komentarze (15)
Piotr Kukulski mówi o konflikcie z siostrą Natalią
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • almak

  Oceniono 25 razy 19

  Piotrze na nic ten PR własnej osoby i próba wypromowania siebie kosztem naświetlania konfliktu z siostrą. Ja pamiętam,że twoją siostrę wychowywała babcia ponieważ p.Monika Borys delikatnie mówiąc nie mogła znieść dziecka z poprzedniego związku Jarosława Kukulskiego. Miales ojca i matke przez długie lata prawie na wyłączność a to na zyczenie twojej mamy,która niewiele osiągnęła w branzy muzycznej i nie bardzo dawała sobie z tym radę.

 • art_102

  Oceniono 11 razy 9

  Taka prosta sprawa - jak sie nie jest "w środku", i to dosłownie, bo nawet tzw. dobrzy znajomi znają tylko to, co im sie udostępnia, to trudno stawać po czyjejś stronie, bo nie ma się pojęcia w czym tkwi problem. Sytuacje rodzinne potrafią być czasami dosć skomplikowane, i to nie tylko o pieniądze chodzi, ale o miejsce w szeregu i uczucia. Sprawa majątku i praw autorskich, to wybaczcie nie nasz interes, o tym decydował ich właściciel, Kukulski - jak zadysponował tak jest. Mogła dostać wszystko Natalka, mógł Piotrek, a mogło schronisko dla zwierząt, to nie nasz interes i nie nam oceniać czy postąpił słusznie czy nie, bo to jego własność i jego wola. koniec kropka. Natomiast sprawy więzi, no cóż, na to pracuje cała rodzina, a przede wszystkim dorośli i jak nie wypracowali więzi między rodzeństwem, to jej teraz nie ma. Swoją drogą czasami naprawdę jedno z rodzeństwa jet nie fer, i to nie koniecznie to z pozoru mniej sympatyczne. Różnie bywa, dlatego, jak mówię, nie wiemy, nie gadamy, a już takie plucie po Natalii, jest niesmaczne, bo nikt z nas jej nie zna, słowa z nią nie zamienił, a Piotr gadajacy o liście, też sie nie popisał. Koncert organizuje Natalia i ona decyduje, widocznie ma swoje powody, ze robi to tak a nie inaczej. Moze poczekajmy na efekt i wtedy krytykujmy lub nie. Co do - powinna tak, czy siak zrobić, to wybaczcie, ale wam tez nikt nie mówi jak macie wesele zorganizować i kogo z rodziny zaprosić.:))

 • zgredo

  Oceniono 23 razy 9

  Kukulska, to taka gwiazda piosenki , jak Misiek Koterski gwiazda aktorstwa. Miała szczęście że jest dzeckem znanych artystów, była na siłę promowana przez to środowisko i media. Nie można krytykować jej brata tylko dlatego że mają wspólnego ojca, zobaczymy co pokaże.

 • saba20

  Oceniono 10 razy 4

  Najlepiej promować się na konflikcie !

 • urszula60

  Oceniono 10 razy 4

  Klikaj i wspieraj cierpiące zwierzaki - AkcjaZwierzak.pl

 • stroik

  Oceniono 13 razy 3

  brzydkie rodzenstwo ani ona ani on nie powinni spiewac bo to kariera zrobiona na nazwisku i na siłe gdyby nie matka a pozniej ojciec Natalka nic by nie zrobila i bujałby sie jak wiekszosc wokalistow bez nazwiska

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 5 razy 1

  Jak to dobrze, że Natalka to pieśń przeszłości, a jej brat to nawet nie skowyt przyszłości.

 • Gość: pick.up.

  Oceniono 2 razy 0

  przeklete celebryctwo od lat jedzie na tym samym schemacie. Młody olbrychski też "toczył" z ojcem medialna wojnę tuż przed wydaniem płyty. A potem zgoda i miłość. Żal

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX