Tak Madox świętował swoje urodziny

Zobacz zdjęcia z imprezy!

.

Więcej o:
Komentarze (21)
Tak Madox świętował swoje urodziny
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zoil

  Oceniono 8 razy 6

  Chętnie dałabym urodzić się talentowi, gdyby Madox go posiadał :) Niestety, obecnie media wskazują bardzo niebezpieczną tendencję - promują nie tych, którzy posiadają umiejętności w określonej dziedzinie, a tych, co wyróżniają się z tłumu na tyle, że ich ewentualna krytyka mogłaby być uznana za niepoprawną politycznie.. (kolejna 'gwiazda' M. Szpak, który wmawia wszystkim, że nie ma życia w Polsce i w ogóle nie wie o co chodzi). Jasne, Madox jest bardzo sympatyczny, ma feeling sceniczny, jednak wyjątkowym talentem, jak juz wczesniej wspomniałam, niestety nie grzeszy.

 • sugarshock

  Oceniono 3 razy 3

  ja tam nic do niego nie mam.
  kolorowa osobowość
  nudno nie jest

 • armandoo

  Oceniono 8 razy 2

  Nagle poczułem się zajebiście męski.

 • nice77

  Oceniono 1 raz 1

  naj lepszego

 • tigerlilly

  Oceniono 5 razy 1

  drogie złamasy. nie macie klasy. powala merytoryczny poziom wypowiedzi, no ale cóż - w necie bohatery, w realu frajery. moi mili a więc powiem tak : nie musi się podobać, możecie nawet nie lubić, odmawiać talentu, męskości ale muszę was zmartwić - mało kogo interesuje wasze zdanie, a już na pewno nie tych, którzy jednak w Madoxie talent widzą i cieszą się rozwojem jego kariery. piszecie, że jest jedynie kontrowersyjny i tylko przez to istnieje w mediach. możliwe, ale jest w tym prawdziwy. nie jest Michałem Szpakiem, który kiepsko się pomaluje i zarzuci włosem - nie na potrzeby kariery "zrobił się na babę", bo to od zawsze jest częścią jego ja, ale widzę ciężko pojąć szaraczkom, że ktoś taki może po prostu być. no cóż no cóż no cóż. wasz problem.
  dla mnie ten chłopak robił kawał dobrej roboty, ma świetne teledyski (próżno szukać dobrych klipów nawet u największych gwiazd muzyki w Polsce), muzycznie prezentuje poziom o wiele wyższy niż "eskowy", pod który podchodzi większość rodzimych gwiazdek.
  aha i nie mówcie błagam, że nie docenia się w Polsce prawdziwych talentów - patrząc na scenę muzyczną widzę jednak zdecydowana większość ludzi, którzy coś sobą reprezentują, a że media żyją z innych to nie wina Madoxa.
  miłego dnia. :)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 5 razy 1

  A PFFF (/caps). Nie umiecie talentu docenić i tyle. Prostactwo jesteście. Zamiast dać się urodzić talentowi, chcecie już. Nie ma tak. Madox się ZWIJA. Jeszcze trochę zwijania, a wyjdzie ślimak.

 • deathlyhope

  0

  Polecam przesłuchać trzeciego singla i stwierdzić, czy aby na pewno Madox nie ma talentu ;)
  http://www.plejada.pl/4,51738,wideo,,289700,mamy-nowy-singiel-madoxa,artykul.html

 • marcelito

  Oceniono 2 razy 0

  @ulla

  mogą się nadać, no chyba że Madox ma w planach sesje rozbierane do Playboya to wtedy niestety odpada - co to za laska z krowimi cycami ;)
  Chociaż z drugiej strony jest jedna taka dziewczyna z krowimi cyckami i uchodzi nawet za "gwiazdę" na Plotku - nazywa się bodajże Węgrowska, także jak widać da się;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX