Wojewódzki z "dziewczyną" i jej chłopakiem?

Showman bez koszulki na plaży.

.

Więcej o:
Komentarze (22)
Wojewódzki z "dziewczyną" i jej chłopakiem?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ella992

  Oceniono 4 razy 4

  Żal mi plotka . Kuba nie może mieć kolegów czy przyjaciół , czy to od razu musi być jego dziewczyna ??? A jeśli to ustawka to co z tego . Plotek nie ma o czym pisać . Jeden wielki żal .

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 3

  @cosma: "czy ktoś, kiedy - widział Wojewódzkiego z dziewczynaą w łóżku ???!!! bo ja nie !!!" - równie dobrze można pytanie odwrócić. Czy ktoś Cię widział z kimś w łóżku czy tylko z ręką w majtkach? :) Co to za moda w tym kraju, żeby ludziom pod kołdrę zaglądać? Sam sobie odpowiem - seksualnych frustratów.

 • ed1

  Oceniono 3 razy 3

  Jest jeszcze młody ma czas na dziewczyny hahahahahaha.

 • cosma

  Oceniono 2 razy 2

  naz_niepoprawna- dlaczego bez sensu ?! - może wiem więcej ,może nie ,stąd to pytanie/ jakie to znaczenie - żadne/ , !To plotek - bombarduje nas codziennie zmyślonymi bzdetami /mnie to jak na razie bawi/ to dlaczego mam poważnie podchodzic do tematu ? !!! / i tyle !!!
  Nie doszukuj się innych podtekstów !
  ps,- np. gdyby nie plotek , to nie miałbym pojęcia o istnieniu - dody !

 • spotnn

  Oceniono 4 razy 2

  wow!jaki mięśniak :)

 • karliga

  Oceniono 4 razy 2

  ja tam go lubie,,,,,, nieraz moze troche przesadza ale jest luz, jezdzi po lodzie zato wieeeeeelki plus :D

 • karol460

  Oceniono 1 raz 1

  NA FACEBOOKU SZALEJE GROZNY WIRUS!!!!!!

 • karol460

  Oceniono 1 raz 1

  TO NOWY WIRUS, WSZYSTKICH NA FACEBOOKU ATAKUJE!!! A wygląda to tak: Jakiś użytkownik pisze do nas na czacie "Hi" Możesz pisać do niej po polsku. Jeśli nie odpisuje w rodzimym języku to pierwszy zwiastun. Jeśli podejmiecie jednak rozmowę to powie, że ma coś do pokazania. Jeśli się zgodzicie to przysyła wam skrócony link do podrobionej strony youtube, nie wyświetlającej polskich znaków. Będzie w tytule wasze imię i nazwisko, a dalej jakaś kompromitująca nazwa. Pod filmikiem znajdą się komentarze waszych znajomych, nawet tych, z którymi nie utrzymujecie kontaktu. Filmik się nie wyświetla i prosi o pobranie wtyczki flash player. Pod żadnym pozorem tego nie róbcie!!!

 • jagi

  Oceniono 1 raz 1

  naz_niepoprawna ,...ja Ci odpowiem,chociaż tkzw. sex,...ma miejsce się od ZAWSZE ,...to wciąż budzi niezdrowe zaciekawienie,...właśnie niezdrowe,...bo dziedzina życia,która powinna być intymna,...stała się maszynką do zarabiania pieniędzy dzięki niezdrowmu zainteresowaniu!Tabu intymności zostało złamane i wkroczył przemysł pornograficzny i erotyczny,...który podsyca to /niezdrowe zainteresowanie/....najgorsze jest to,że w imię tkzw. wolności jednostki,...coraz więcej ludzi budzi w sobie patologiczne rządze,...niestety,...:(:(:(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX