Doda KOŃCZY KARIERĘ?

Tajemnicy wpis Dody na Facebooku.

To miał być jej rok! Premiera płyty, kontrowersyjne okładki...Niestety album "7 pokus głównych" słabo się sprzedaje. Ostatnio wyleciał nawet z zestawienia OLIS-u. Niecałe 15 tysięcy sprzedanych płyt to jak na najpopularniejszą wokalistkę w Polsce, bardzo słaby wynik. Niestety jeśli album promuje piosenka "Bad girls" (wydana w ubiegłym roku) - taki wynik nie powinien dziwić. Tabloidy ogłosiły, że to już koniec Dody. Artystka milczała przez kilka tygodni. W końcu przerwała milczenie i zostawiła na Facebooku tajemniczy wpis, który zmartwił jej wiernych fanów.

Kochani, po wakacjach wiele zmieniło się w mojej głowie. Życzenia, które dostaję od lat: "obyś się nigdy nie zmieniała", nie spełnią się :) Sama z wielkim zaciekawieniem obserwuję siebie od tygodnia. To na pewno punkt zwrotny w moim życiu, które do tej pory pędziło, jak oszalały pociąg, który sama rozpędziłam. Nie dostrzegałam wówczas nic, co było za oknem... Nie mówiąc już o jakimkolwiek przystanku..., a czasami niepozorna stacja potrafi wnieść tyle niesamowitego... no to wysiadam:)

Fani zakładają najgorszą opcję - Doda kończy karierę! Jak myślicie o co chodzi? Czyżby Dodę zaczęła męczyć pogoń za sławą? Czyżby znalazła inny pomysł na życie? Nam coś się wydaje, że to może być podpucha. Znów o Dodzie robi się głośno. Fani proszą, żeby nie odchodziła...

Poli

Zobacz także:

Burdek NIE MA kontroli nad Dodą?

Najpiękniejsze biusty polskiego showbiznesu

Płyta Dody już się prawie nie sprzedaje!

Więcej o:
Komentarze (98)
Doda KOŃCZY KARIERĘ?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • krzywelustro

  Oceniono 12 razy 12

  Teraz Doda, wzorem swojej Wielkiej Poprzedniczki, osiądzie gdzieś w okolicach Lewina Kłodzkiego i założy tam wielką fermę kotów. A występy dla fanów ograniczy do kilku okolicznych kościołów.

 • instalka

  Oceniono 13 razy 11

  haha ale wciska ludziom kit ;D
  Niech powie po prostu, ze cienko przedzie.
  Mam nadzieje, ze ludziom opatrzyl sie wreszcie jej wiecznie wypiety zadek i wywalone silikony, oraz sieczka, ktora szumnie nazywa "muzyka"

 • artyyysta

  Oceniono 12 razy 10

  i wy w to wierzycie? to nastepna sciema z nia zwiazana, zawsze mowi na wyyrost, za duzo i nic ztego nie wynika, tak samo jak plyta miala byc przebojem - nie ejst, wiec tak samo bedzie z jej :przystankiem'. nie bedzie spiewac ani wystepowacza to bedzie lazic naga po ulicaCH I BIC SIE Z KIM POPADNIE. WIEC SZUM BEDZIE MIALA. A O TO JEJ CHODZI. to latwiejszy sposb na zarabianie kasy anizeli nagrywac plyty jak sie ejst beztalenciem.

 • 1ania112

  Oceniono 12 razy 10

  Nawyższy czas zakonczyć karierę skandali!!

 • predent

  Oceniono 12 razy 10

  Pewnie nikt poza kilkoma małymi miasteczkami by odejścia dody nie zauważył...Ale nie odejdzie bo potencjał buractwa u nas jest nie do wyeksploatowania!

 • notoja

  Oceniono 10 razy 10

  hurraa! koniec dody bardzo mnie to cieszy bezwstydnica stara lampucera

 • megaxs

  Oceniono 12 razy 10

  Brak pomysłu na siebie, brak menadżera, brak weny twórczej- tej pani już dziękujemy

 • gadzina

  Oceniono 11 razy 9

  Jak to prawda to oszaleję ze szczęścia !

 • princess_leya

  Oceniono 9 razy 9

  Jeśli to prawda, to normalnie znietrzeźwię się z radości :))).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX