"Top Model 2": Zobaczymy HERMAFRODYTĘ! WIDEO

TVN odkrywa karty.

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Do studia wchodzi pewna siebie, piękna dziewczyna. Ma nogi jak Anja Rubik, świetną figurę i intrygującą twarz. Marcina Tyszka robi jej zdjęcia. Pozostali jurorzy "Top model" są nią zachwyceni. Nie jest klastyczną pięknością, ale ma to "coś" w sobie, co przyciąga spojrzenia. Zaczynają rozmowę. Po kilku minutach, Michalina wyjawia im swoją największą tajemnicę.

Do 18. roku życia miałam zarówno męskie, jak i żeńskie narządy rozrodcze. Wychowałam się na wsi, w szkole mówili do mnie Michał. Rodzice kochali mnie taką, jaką jestem. Teraz mam 22 lata i jestem Michaliną - powiedziała uczestniczka "Top model".

Pomogły operacje, którym Michalina poddała się, gdy skończyła 18 lat. Jurorzy byli w szoku. Z uwagą słuchali opowieści dziewczyny. Mówiła z pełnym spokojem i powagą. Również swoją osobowością zachwyciła jurorów. Dostała się do 2. etapu. Myślicie, że ma szanse wygrać "Top Model 2"?

 

 

 

Ally

Zobacz także:

Wylaszczona ekipa "Top Model"!

Krupa jak Lara Croft

Zmiany w "Top model"! Kto odchodzi?

Więcej o:
Komentarze (41)
"Top Model 2": Zobaczymy HERMAFRODYTĘ! WIDEO
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sansa

  Oceniono 6 razy 6

  Skoro stała się kobietą, to jej przeszłość nie powinna mieć znaczenia przy ocenach jurorów. Jest dziewczyną i start w konkursie ma taki sam, jak pozostałe.

 • xdeedeex

  Oceniono 7 razy 5

  piękna i mądra dziewczyna oby wygrała będę za nią kciuki trzymała bo widać że ma po ukłądane w głowie i tak trzymać

 • goog

  Oceniono 7 razy 5

  Z jednej strony przykre, że TVN chce ją wykorzystać do promocji programu. Potwierdzeniem tego jest fakt, że akurat ten filmik wypuścili przed programem. Ale z drugiej strony ta dziewczyna - jako 22-latka - ma lub powinna mieć tego świadomość. Jakby jednak nie patrzył, zapewne skorzystają z tego obie strony. Oni zyskają oglądalność, ona popularność. Czy ta popularność wyjdzie jej na dobre i czy zostanie modelką, trudno powiedzieć. Warunki jednak ma.

 • sto_twarzy

  Oceniono 5 razy 5

  W jej spojrzeniu widać ogrom doświadczeń, jej dojrzałość rzuca się w oczy od razu. Jest niesamowita.

 • marek95

  Oceniono 5 razy 5

  A mi ona nie przeszkadza.

 • lemin

  Oceniono 4 razy 4

  Ludzie, przestańcie opowiadać takie brednie. Czy wam wszystkim łatwo się mówi o tym co spotkało was przykrego? Znałem Michała, znam Michalinę i powiem jedno, to zawsze była osoba o umyśle stu procentowej kobiety, a że z ciałem wyszło jak wyszło to akurat jest przykre. Cieszę się, że podjęła taką, a nie inną decyzję i nie boi się o tym powiedzieć wszystkim wokół, może to doda odwagi komuś innemu. Dlatego zejdźcie z niej i zastanówcie się nad własnym poczuciem współczucia i akceptacji dla innych!

 • wiesica101

  Oceniono 6 razy 4

  na pewno wygra tap madl. ale nie, serio piekna uroda i inteligencja

 • mika17

  Oceniono 4 razy 4

  Hermafrodyci to nie transseksualisci, nie mieszajcie tego.

 • bratek2

  Oceniono 8 razy 4

  ciekawy przypadek obojnaka, ktory bez specjalnego powodu ujawnia swoja skomplikowana i bolesna przeszlosc przed kamerami glupiego programu, a ten ochoczo to rozdmuchuje.
  zupelnie nie rozumiem i absolutnie jestem przeciwny az takiemu ekshibicjonizmowi, bo to nie przynosi zadnych korzysci, tylko sprawi, ze ow/owa hermafrodyta bedzie postrzegany jako niewatpliwe i warte obejrzenia dziwadlo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX