Wojewódzki nie chciał siedzieć przy Musze!

Kuba unika Ani.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha byli swego czasu jedną z najbardziej znanych i barwnych par szołbiznesu. Ich rozstanie zelektryzowało polskie media. Ania ułożyła sobie życie z Marcello Sorą, a Wojewódzki wpadł w wir pracy i... romansów.

Od czasu do czasu para spotyka się przypadkiem na mieście lub w TVN. Jakiś czas temu Kuba w samym sercu lanserskiej Warszawy pokazał Ani "fu*ka". Na dowód tego mieliśmy zdjęcia.

Wczoraj, na konferencji ramówkowej TVN, Kuba nie chciał siedzieć koło Muchy! Według planów organizatorów powinien usiąść zaraz za Anią. Początkowo zrobił to, ale dosłownie po minucie zmienił miejsce. Ostentacyjnie na oczach dziennikarzy i fotoreporterów wziął krzesło i przeniósł się na drugą stronę peletonu gwiazd!

A byli taką ładną parą...

Al Pacino

Zobacz także:

Najpiękniejsze biusty polskiego showbiznesu

Aktor "M jak miłość" o zachowaniu Muchy: PROSTACKIE, CHAMSKIE

Ich nikt nie wygryzie cz.1

Więcej o:
Komentarze (21)
Wojewódzki nie chciał siedzieć przy Musze!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • w_pracy

  Oceniono 11 razy 5

  i mu sie w ogóle nie dziwię, jest pusta, tandetna, obciachowa, nie ma żadnych talentów. Swoja wartośc buduje na tanim skandalu a teraz na ciązy. Nie ma nic ciekawego do powiedzenia, dlatego mówi rzeczy kontrowersyjne. Niestety ta kontrowersyjność jest tania i malo inteligentna. Założenie sukni z łusek i futra na premiere polskiej komedii w centrum handlowym to już absolutny szczyt tandety. Wygłaszanie "kontrowersyjnych" tez o niechęci do facetów, bo woli wibrator to kontrowersja gorsza niż Rutowicz. Podejrzewam, że wojewódzkiemu jest zwyczajnie głupio że z nia był.

 • sabi

  Oceniono 6 razy 4

  bo facet ma wyrzuty sumienia ze z nia byl .taka latwa lala z niej.

 • cosma

  Oceniono 6 razy 4

  NOoo - ja się jemu ,nie dziwię !!!!!!!!!!!!!!!!!! haha

 • gonzo

  Oceniono 3 razy 3

  blondi 88...na pewno Kubę bardzo boli że akurat ty go nienawidzisz...

 • lulilaj

  Oceniono 5 razy 3

  No właśnie, Byli.

 • zuziool

  Oceniono 1 raz 1

  Marcel nie Marcello, jeju co za portal... -.-'

 • selmine

  Oceniono 1 raz 1

  Cóż, tak czasem bywa. Od miłości do nienawiści.

 • sensacja

  Oceniono 3 razy 1

  To nie profesjonalizm w podejściu do pracy - to foszyzm. Kuba strzelił focha.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 1

  "...przeniósł się na drugą stronę peletonu gwiazd!". Wow, ciekawy ten peleton. Giro di Plotek, Vuelta a Plotek, Tour de Plotek czy też Dookoła debilizmu?

  @blondi88: "Jest pusty . Kiedys go lubiłam ,ale po X factorze go znienawidziłam. Jest u mnie skreslony." - patrz, a ja skreślałem 6 z 49. Proponuję dołączyć do zestawu nienawiści reklamowanie crapowatej sieci komórkowej. Pusty jest powiadasz? Szklanka jest zawsze do połowy pełna, a że spoglądając na siebie widzisz spodek, cóż...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX