Wiemy z kim zatańczą Wendzikowska, Zielińska i Pakosińska

Programy rozrywkowe.

TVN zrobiła czystki w "Tańcu z gwiazdami". Miesiąc przed debiutem 13. edycji show dowiedzieliśmy się, że z ekipy wylecieli: Beata Tyszkiewicz, Zbigniew Wodecki i Kasia Skrzynecka. TVN nie zwalnia tempa - poznaliśmy pełną listę uczestników. Wciąż owiana tajemnicą jest lista tancerzy, którzy popularniejsi są nawet od niektórych gwiazd zbliżającej się edycji.

Plotek węszył, węszył i wywęszył. Jak udało nam się dowiedzieć, Kasia Zielińska zatańczy z Rafałem Maserakiem, Katarzyna Pakosińska ze Stefano Terrazzino, a Annie Wendzikowskiej będzie partnerował nowy tancerz o imieniu Michał.

Rafał Maserak, Katarzyna Zielińska

Ally

Zobacz także:

Czy Egurrola boi się Józefowicza?

Taniec z Gwiazdami: Zmiany w liście gwiazd

"Taniec z gwiazdami": PEŁNA LISTA 13. edycji

Więcej o:
Komentarze (14)
Wiemy z kim zatańczą Wendzikowska, Zielińska i Pakosińska
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lisbeth

  Oceniono 5 razy 5

  TVN zapomnial o najwazniejszej zmianie w formule programu, zmianie tytulu na Taniec z anonimami.

 • wredna_baba

  Oceniono 2 razy 2

  @lisbeth, smutna kobieto, Pakosińska jest znana z jednego z najlepszych polskich kabaretów - Kabaretu Moralnego Niepokoju. Wendzikowskiej można nie znać - gwiazdka DD TVN.

 • gagula

  Oceniono 1 raz 1

  fajne pary :)

 • koja

  Oceniono 1 raz 1

  Wendzikowska fakt gwiazdą nie jest,ale to czym się zajmuje zazdroszczą jej chyba wszyscy dziennkarze w tym kraju.Ta skromna ,ale śliczna dziewczyna przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami na świecie,aktorami,zespołami i wokalistami.Ja też jej zadroszczę poznała tylu sławnych ludzi ,na których my możemy popatrzeć tylko przez ekran.

 • lisbeth

  Oceniono 1 raz 1

  wredna_babo, fakt, ze nie ogladam kabaretow sie nie czyni ze mnie smutnej kobiety. Zwracam honor Pani Pakosinskiej, jesli rzeczywiscie jest tak znana w kregach wielbicieli kabaretow. Nie zmienia to jednak faktu, ze gwiazda w Polsce raczej nie jest. Poza tym nie rozumiem, po co chce sie blaznic na parkiecie TzG wsrod rzeszy Pan i Panow Nikt, skoro ma tak dobre notowania jako kabarecistka. Jak widac celebryckie zycie kusi.

 • lisbeth

  Oceniono 1 raz 1

  @armandoo: Nie jestem pewna... Zeby byc celebryta trzeba co najmniej byc znanym z tego, ze jest sie znanym, a ja nie kojarze ani Pani Pakosinskiej, ani Pani Wendzikowskiej. Ale moze to tylko moja celebrycka ignorancja :P

 • armandoo

  Oceniono 1 raz 1

  lisbeth: Albo Taniec z celebrytami.

 • atna

  0

  Ze Stefano jak go posłucha to możne wygrać ten program ,bo on to mistrz tańca życzę im wygranej .Stefano to najlepszy tancerz w programie !

 • fruzka

  0

  ech... Kasiu nasza Pakosinska, i warto to bylo rzucac Niemoralnych, co?
  Dla jakiegos zakichanego dziadostwa w tiwi?

  eee sie rozczarowalam okrutnie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX