Niezgoda na diecie a nocami podjada?

Zdjęcia paparazzi.

Katarzyna Niezgoda od kilku tygodni jest na ścisłej diecie. Wszystko dlatego, że chce zrzucić zbędne kilogramy, stać się szczuplejsza i zdrowsza. Super postanowienie. Zapewne chce tez zaimponować Tomaszowi Kammelowi.

Jednak i ją dopadła słabość.  Plotek spotkał Katarzynę Niezgodę na Placu Zbawiciela w Warszawie. Katarzyna odwiedziła jedną z popularnych knajpek i zamówiła sobie... bagietki.

Nocne podjadanie jeszcze nikomu nie wyszło na dobre. Mamy nadzieję, że Katarzyna nie porzuciła diety.

Mrock

Zobacz także:

Niezgoda SIĘ ODCHUDZA!

"Przyjaźń w rozmiarze XXL". Przesada!

Cała warszawka u Magdy Gessler

Więcej o:
Komentarze (19)
Niezgoda na diecie a nocami podjada?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sansa

  Oceniono 9 razy 9

  Zamówiła. A jadła na miejscu, czy zaniosła do domu? Bo nic na ten temat nie ma w waszym niusie z duppy. Czyli pewnie nie jadła, ale już o tym nic nie ma, bo nie byloby sensacyjki. A może tropiciel z Plociucha podreptał za Niezgodą do domu i przez dziurkę od klucza widział, że pod osłoną nocy jednak pochłaniała te buły? Nie dość, że w nocy, to jeszcze sama! Kammel spał niewinnie, a ona żarła! Wisi mi Niezgoda i jej tusza, ale moglibyście mieć więcej wyobraźni w budowaniu swoich plotek. Nigdy wam się nie zdarzało wracając do domu w środku nocy robić zakupów, by nie trzeba było rano wstawać? Nigdy też nie mieliście spontanicznych gości o przedziwnej porze? No faktycznie... gimnazjaliści jeszcze nie mają takich doświadczeń...

 • pandzik

  Oceniono 8 razy 8

  kradzione nie tuczy...

  :)

 • gatta66

  Oceniono 9 razy 7

  A co za róznica, czy porzuciła, czy nie, w przypadku tak wyglądajacych osób jest jedna prawda - one tyją z powietrza - cóż za niesprawiedliwość, chude żrą wiadrami i nic, a one tylko oddychają i proszę - tyją w oczach i calej reszcie. Wiem, co mówię, mam takie znajome i wysłuchuje tego pieprzenia od lat.

 • alessiax

  Oceniono 7 razy 7

  uh, sensacja. Swoją drogą to trzeba być nienormalnym żeby chodzić za kimś nawet do sklepu i robić zdjęcia jak kupuje bułki. -.-

 • sensacja

  Oceniono 5 razy 5

  Jest gruba, ale to jej sprawa. W jej wieku trudno zmienić przyzwyczajenia, a po niej widać, że kocha jeść.

 • fajnolla

  Oceniono 4 razy 4

  Ja tez ciągle walczę z nadwagą,ale mam "Żurek" w żołądku,ciągle chce mi się jeść,w nocy nie,najwyżej kawałek białego sera.A owoce i warzywa tylko wzmagają apetyt,wierzcie mi!!! Znam osoby,które nigdy nie sa głodne,jedzenie traktuja jako "mus",to i są zawsze szczupłe.Ale tez znam takie,ktgóre jedzą dużo,często,nie ruszają się i są całe życie szczupłe.A,niech licho!!!

 • kochajna

  Oceniono 3 razy 3

  News z dooopy od gimnazjalistów, jak to dobrze ujął Sansa.

 • shadpl

  Oceniono 6 razy 2

  A niech żre ile chce. Grunt to wyłamać się z kanonu "szczupłe jest piękne".

 • cosma

  Oceniono 6 razy 2

  DU.PA - jak szafa GDAŃSKA !!!!!!!!!! Jednak daleko jej do tego stylu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! haha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX