Nergal ma dziewczynę!

Romanse gwiazd.

Zmiany, zmiany, zmiany. Lider zespołu Behemoth odnosi sukcesy zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Dzisiaj w "Pytaniu na śniadanie" został oficjalnie przedstawiony jako juror show "The Voice od Poland". Nergal wrócił już do zdrowia i w świecie show-biznesu czuje się jak ryba w wodzie. Tyle o pracy. A jak wyglądają jego sprawy sercowe?

Jak udało nam się dowiedzieć, Nergal już pozbierał się po rozstaniu z Dodą. Muzyk od kilku tygodni ma dziewczynę. Podobno jego ukochana studiuje filozofię. Ostatnio bawili się razem w klubie Brick w Tarnowskich Górach.

Poli

Zobacz także:

Nergal o "The VOICE of Poland": Ludzie zwariują!

Znamy jury "The VOICE of Poland"!

Doda o komplementach Nergala

Więcej o:
Komentarze (86)
Nergal ma dziewczynę!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kiki48

  Oceniono 8 razy 6

  Doda nowa dziewczyne pewnie opluje,to u Dody normalne.

 • tarja88

  Oceniono 7 razy 5

  Facet choruje na białaczke która może wrócic w kazdej chwili i położyc go na łopatki- jest chodzaca tykająca bomba - co ma robić w takiej sytuacji ? niech żyje i korzysta z zycia byc może niewiele mu zostało.

 • phrank

  Oceniono 6 razy 4

  ladyvvv każdy ocenia na podstawie tego co przeczyta, tak samo jak o Dodzie czy innych pseudocelebrytach. To, że Darski ostatnio się udziela w polskim showbiznesie o wiele intensywniej dziwnie zbiegło się w czasie po tym jak "zakosztował" polskiej sławy przy Dodzie. Teraz nagle będzie jurorem, daje radosne wywiady, ubiera śłitaśne glamour ubranka. Dla mnie to wszystko pod komerchę. Niech robi co chce - jego sprawa, w moim odczuciu poszedł w złą stronę i tyle. Mam prawo do sowjej interpretacji medialnych doniesień, nawet jeśli to plotki, na tym opiera się 90% opini na temat naszych "sław".

 • chomicek

  Oceniono 6 razy 4

  gratulacje !

 • ladyvvv

  Oceniono 8 razy 4

  prawda jest taka że Doda nie dorównała Adamowi pod względem inteligencji, charyzmy, talentu i sukcesów. To ją do niego przyciągnęło ale i wpędziło ją w takie kompleksy, że nie wytrzymała tego, że idzie za nim, a nie przed nim. Ona musi mieć równego sobie intelektem itp chłopa - takiego Radzia, któego prawdziwe kochała, bo on był jej równy, pod względem wykształcenia, prymitywizmu, upodobań..No z tej samej gliny. Sęk w tym, że Adam ma cechy, które ona sobie zawsze przypisywała i które jej zawsze imponowały. Tylko że ona ich nie posiada.

 • toj

  Oceniono 4 razy 4

  A po kim ma płakać po............z ciechanówka ,naczelnym buraku Polski ?????????????

 • farmer.burakov

  Oceniono 3 razy 3

  Czy ten cały Nergal zebrał kiedyś na koncercie więcej niż 200-300 fanów?? Nie wiem które jest głupsze, Nergal czy Doda?

 • wyczesanazyta

  Oceniono 5 razy 3

  Dlaczego faceci zawsze tak szybko znajdują sobie kolejną ?? Odpowiedź nasuwa się sama...DO RUCHANIA. Chłopy to naprawdę prymitywne ssaki, zawsze myślą pałką. Oni nie wytrzymują długo, jak nie mogą nigdzie wsadzić, dlatego tak szybko się decydują na tzw nowe związki, a z miłością to nie ma nic wspólnego. Tylko niewielki procent facetów myśli mózgiem, reszta to fatalne nieporozumienie. Nawet kozie by wsadzili, jakby nie było gdzie.

 • ladyvvv

  Oceniono 5 razy 3

  I to, że Nergal nagle stał się popularniejszy od niej. To naprawdę ją dobiło. Ona naprawdę zaczęła myślec, że on się 'wylansował' na jej plecach - nie w dosłownych sensie, bo miał na swoim koncie sukcesy, ona tylko je uwidoczniła 40 milionom Polaków, któzy nigdy by się o tym nie dowiedzieli, gdyby nie Pudelek i inne tego typu media.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX