O nas

Autorzy serwisu Plotek.pl

Agnieszka Rowicka
Redaktor naczelna Plotek.pl. Gdy nie ma jej w pracy, na pewno jest na Instagramie. Nie cierpi miejsc, gdzie nie ma dostępu do internetu. Czujna obserwatorka życia gwiazd, zafascynowana szczególnie show-biznesem zagranicznym. Uwielbia Kardashianki i "RuPaul's Drag Race". Wie wszystko o wszystkich. W redakcji od kwietnia 2013 roku.

Wiktoria Jakubowska
Zastępca redaktor naczelnej Plotek.pl. Fascynuje ją moda i kino. Fanka gwiazd - tych przez duże "G". Do dziś nie rozumie, dlaczego Brad Pitt i Johnny Depp nigdy nie dostali Oscara. W redakcji od listopada 2015.

Justyna Michalska
Prowadzi dział "Moda". Tematem fascynuje się odkąd pamięta. Kiedyś marzyła, by pójść do przedszkola w sukni ślubnej ciotki, 20 lat później zadowoliłaby się garderobą Miroslavy Dumy i 90% zniżką do Choparda. Czyta, ogląda i komentuje wszystko, co się da. Nigdy nie zaakceptuje crocsów. W redakcji od sierpnia 2014 roku.

Zuzanna Iwińska
Redaktor i SEO specialist. Z wykształcenia logopeda i polonistka. Zajmuje się tematami związanymi z historią popkultury, recenzjami medialnych wydarzeń oraz wywiadami. W zespole redakcji od 2012 roku.

Jacek Zalewski
Redaktor Plotek.pl. Komentuje i recenzuje programy rozrywkowe, zwłaszcza typu "talent show". Jedyny człowiek na świecie, który obejrzał wszystkie odcinki "Kto poślubi mojego syna?" i wie, ile dokładnie loków na głowie ma Magda Gessler. Relacje na żywo to jego specjalność. W redakcji od 2013 roku.

Aleksander Sikora
Redaktor wideo Plotek.pl. Na czerwonych filcowych dywanach wśród tekturowych ścianek przeprowadza gwiazdy przez gąszcz pytań. Radykalny wyznawca polskiego show-biznesu, z kamerą za pan brat, licencjonowane zwierzę telewizyjne. W redakcji od lipca 2015 roku.

Anna Górska
Redaktor Plotek.pl. Nie wie, co było pierwsze: jajko czy kura. Nie umie trzasnąć obrotowymi drzwiami. Za to show-biznes nie ma przed nią żadnych tajemnic. Zamiast obserwować gwiazdy na niebie, podziwia te na ziemi. Dlaczego? Są zdecydowanie bardziej barwne.

Monika Maszkiewicz
Redaktor Plotek.pl. Gaduła. W trakcie podróży potrafi zastąpić radio. Lubi kino, niezdrowe jedzenie i... pudrowy róż. Ulubiona celebrytka? Magda Gessler. Najkrótsza droga do jej serca prowadzi przez żołądek. W redakcji od kwietnia 2017 roku.

Aleksandra Garbala
Social Media Manager Plotek.pl. Największa fanka Macieja Musiała i Rafała Maślaka. Jej życiową aspiracją jest spektakularne wygranie nagrody głównej w "Milionerach". W wolnych chwilach ogląda polskiego YouTube'a, "Świat według Kiepskich" albo robi tabelki w Excelu. Chciałaby znaleźć męża. W redakcji od stycznia 2017.

Zobacz najnowsze wideo

Najczęściej czytane