O nas

02.03.2015 12:55
Autorzy serwisu Plotek.pl

Agnieszka Bielecka
Szef redakcji Plotek.pl. Gdy nie ma jej w pracy, na pewno jest na Instagramie albo Snapchacie. Czujna obserwatorka życia gwiazd, zafascynowana szczególnie show-biznesem zagranicznym. Motto (z przymrużeniem oka): Dzień bez Kim Kardashian, dniem straconym. W redakcji od kwietnia 2013 roku.

Justyna Michalska
Główny wydawca i redaktor Plotek.pl. Zajmuje się przede wszystkim newsami i tematami związanymi z modą, która jest jej największą pasją. Zna wszystkie (dosłownie!) polskie i zagraniczne blogi modowe.

Zuzanna Iwińska
Redaktor i SEO specialist. Z wykształcenia logopeda i polonistka. Zajmuje się tematami związanymi z historią popkultury, recenzjami medialnych wydarzeń oraz wywiadami. W zespole redakcji od 2012 roku.

Jacek Zalewski
Redaktor Plotek.pl. Komentuje i recenzuje programy rozrywkowe, zwłaszcza typu "talent show". Jedyny człowiek na świecie, który obejrzał wszystkie odcinki "Kto poślubi mojego syna?" i wie, ile dokładnie loków na głowie ma Magda Gessler. Relacje na żywo to jego specjalność. W redakcji od 2013 roku.

Emilia Klima
Wydawca wideo i redaktor Plotek.pl od listopada 2014. Wcześniej prowadziła kobiecy serwis sportowy Ciacha.net. Zajmuje się przede wszystkim newsami

Aleksander Sikora
Redaktor wideo Plotek.pl. Na czerwonych filcowych dywanach wśród tekturowych ścianek przeprowadza gwiazdy przez gąszcz pytań. Radykalny wyznawca polskiego show-biznesu, z kamerą za pan brat, licencjonowane zwierzę telewizyjne. W redakcji od lipca 2015 roku.

Wiktoria Jakubowska
Redaktor Plotek.pl. Fascynuje ją moda i kino. Fanka gwiazd - tych przez duże "G". Do dziś nie rozumie, dlaczego Brad Pitt i Johnny Depp nigdy nie dostali Oscara. W redakcji od listopada 2015.

Magda Kaucz
Redaktor Plotek.pl. Zafascynowana gwiazdami odkąd Spice Girls wypuściły "Wannabe". Najbardziej interesuje ją miejsce, w którym popkultura styka się z kulturą wysoką. Bez problemu mogłaby napisać maturę z "Wiedzy o Lenie Dunham". Przetestowała chyba wszystkie przepisy na kulki mocy Anny Lewandowskiej.

Aleksandra Wołejsza
Redaktor Plotek.pl. W pracy najbardziej lubi rozmawiać i poznawać ludzi z pasją. Jej pasją jest moda, dobre jedzenie i przeglądanie fotografii Guy Bourdin. Zakochana bez pamięci w Berlinie i swoim owczarku belgijskim o imieniu Vader. Uważa, że gdy raz w roku nie obejrzy się "Gwiezdnych Wojen",  może się to skończyć przejściem na czarną stronę mocy. Z każdym dniem staje się coraz większą fanką Małgorzaty "Nie mów do mnie teraz" Rozenek-Majdan.

Zobacz najnowsze wideo

Najczęściej czytane