• Modne łóżko z europalet

  Modne łóżko z europalet

  Łóżko z europalet to nowatorski pomysł dekoratorów wnętrz i architektów, który zyskuje coraz szersze grono zwolenników. Powodów jest kilka - ciekawy design, niski koszt, możliwość samodzielnego wykonania łóżka.

  red.
 • Maść ichtiolowa - działanie i zastosowanie

  Maść ichtiolowa - działanie i zastosowanie

  Maść ichtiolowa jest świetnym rozwiązaniem na wypryski. Kiedy zawodzą inne maści żele punktowe, ona na pewno pomoże. Można ją kupić za niewielką kwotę.

  red.
 • Bikini brazylijskie - co trzeba o nim wiedzieć?

  Bikini brazylijskie - co trzeba o nim wiedzieć?

  Bikini brazylijskie to dziś jeden z najczęściej wybieranych typów depilacji miejsc intymnych. Wykonywany jest za pomocą wosku w gabinecie kosmetycznym, choć posiadając dużą wprawę, można go także wykonać w domu.

  red.
 • Szczotka Tangle Teezer, czyli jak łatwo rozczesać włosy

  Szczotka Tangle Teezer, czyli jak łatwo rozczesać włosy

  Z myślą o pasmach z tendencją do plątania się powstała szczotka Tangle Teezer, która ma rozczesać bez bólu i bez wyrywania nawet najbardziej delikatne włosy. Na czym polega jej fenomen i gdzie można ją kupić?

  red.
 • Fryzury męskie na sezon 2018

  Fryzury męskie na sezon 2018

  Przez kilka lat na męskich głowach królowały fryzury, które przechodziły z sezonu do sezonu. Mimo że nadal będą one wykorzystywane, to pojawi się pewna nowinka - w roku 2018 powraca połysk, więc włosy będą mieć więcej blasku.

  red.
 • Dress code - business, casual, smart. Jak się ubrać na różne okazje?
 • Najwyższy człowiek na świecie

  Najwyższy człowiek na świecie

  Gigantyzm to po prostu nadmierny wzrost ciała. Osoby, które cierpią na takie schorzenie, wyróżniają się nadzwyczajnym wzrostem.

  red.
 • Najgrubszy człowiek na świecie

  Najgrubszy człowiek na świecie

  Tytuł "najgrubszy człowiek świata w historii" przypadł Manuelowi Uribe, który pochodził z Meksyku. W momencie, w którym wpisano do Księgi Rekordów Guinnessa ważył niemal 600 kg. Miało to miejsce w 2007 r., kiedy mężczyzna miał 48 lat.

  red.
 • Papierowa wiklina krok po kroku

  Papierowa wiklina krok po kroku

  Papierowa wiklina to specjalny sposób na wyplatanie różnego rodzaju przedmiotów z cieniutkich rurek papieru. Można do tego użyć w zasadzie papieru każdego typu: od zwykłego gazetowego, przez biały aż po szary.

  red.
 • Domowe sposoby na zgagę

  Domowe sposoby na zgagę

  Zgaga objawia się nieprzyjemnym pieczeniem w przełyku. Jak poradzić sobie z nią domowymi sposobami?

  red.