Lewandowscy ciągle w ruchu, Wendzikowska skacze ze spadochronem, a Szulim kocha jogę. Te gwiazdy nawet na urlopie nie lubią się lenić

IN
20.07.2016 15:24
A A A
Mogłoby się wydawać, że nawet najbardziej zapracowani celebryci lubią się zwyczajnie ponudzić. Okazuje się jednak, że wiele polskich gwiazd nawet na wakacjach w tropikach nie potrafi zrezygnować z aktywności fizycznej i ćwiczeń.
Które gwiazdy nawet na wakacjach nie rezygnują z aktywnego wypoczynku? Sprawdziliśmy!

Które gwiazdy nawet na wakacjach nie rezygnują z aktywnego wypoczynku? Sprawdziliśmy! (Instagram.com (3))

Polskie gwiazdy pokochały media społecznościowe. Facebook, Instagram czy SnapChat ułatwiają im kontakt z fanami, a im samym - pozwalają „podglądać” swoich ulubieńców w bardziej prywatnych sytuacjach, również na wakacjach. Dzięki temu wiemy, że nasi celebryci nawet podczas swoich mniej lub bardziej egzotycznych wojaży uwielbiają aktywność fizyczną. Które gwiazdy nie wyobrażają sobie odpoczynku bez ruchu i sportu? Sprawdziliśmy!

Joga - gwiazdy ją uwielbiają

Techniki medytacyjne od lat znane są jako doskonały sposób na relaks i ładowanie akumulatorów. Nic więc dziwnego, że polskie gwiazdy uwielbiają jogę i chętnie chwalą się swoimi postępami w nauce kolejnych póz i pokonywaniu nowych „stopni wtajemniczenia”.

 

<< ZDJĘCIA: TE GWIAZDY LUBIĄ AKTYWNY WYPOCZYNEK >>


Fanką jogi jest m.in. Edyta Górniak, która od lat stara się spędzać kilka tygodni w roku na medytacji w Azji. Do tej metody relaksu i oczyszczanie umysłu z niepotrzebnych myśli przekonała się również Agnieszka Szulim - dziennikarka ćwiczy nie tylko podczas zagranicznych wojaży, ale również w swojskim Mielnie. Jogę uwielbia też stylistka Zofia Ślotała, która kilka tygodni temu chwaliła się, że medytuje nawet podczas rodzinnego wypadu do Dubaju.

Ślotała trenuje też pod okiem Ewy Chodakowskiej i widać, że bardzo przykłada się do tych ćwiczeń. Dowód? Nagranie z tego samego wyjazdu, jakie opublikowała stylistka na swoim profilu na Instagramie. Widać na nim nie tylko to, że Ślotała ma naprawdę fantastyczną figurę (gwiazdka przed rokiem została mamą), ale również to, że nawet podczas wakacji, i to z wózkiem!, można „trenować”.

Obiecałam, więc ćwiczę - podpisała zabawne nagranie stylistka.

Obiecałam więc ćwiczę... @chodakowskaewa ???????????? #wakacje #takswietamogemieczawsze #beactive #chodakowskawidziwszystko

Film zamieszczony przez użytkownika Zofia Maria Slotala (@miss_zi)

Wakacje ekstremalne

Są też takie gwiazdy, którym spokojna joga nie wystarcza. Anna Wendzikowska, popularna dziennikarka telewizyjna i aktorka, też wprawdzie medytuje, ale podczas swoich ostatnich wakacji na Hawajach postanowiła zaszaleć. Gwiazda zdecydowała się na skok ze spadochronem, zaliczając przy okazji zachwycający przelot nad rajskimi wyspami.

Coś absolutnie nieprawdopodobnego! Moje marzenie od lat. Zawsze jakoś mi brakowało odwagi, żeby je spełnić. Dzisiaj też strasznie się bałam. Ale przecież strach to za mały powód, żeby czegoś nie robić, prawda? Wszyscy się boją. Odwaga nie oznacza braku lęku, odwaga jest wtedy, kiedy się działa, pomimo tego lęku. Kilka razy się zawahałam. Jak wsiadłam do samolotu, to pomyślałam: „Teraz już muszę skoczyć, trudno”. Było warto. Fantastyczne uczucie! Nie do opisania.. Od razu ma się ochotę na więcej - napisała na Instagramie Wendzikowska.

W równie interesujący sposób wakacje lubi spędzać Grzegorz Krychowiak. Przystojny piłkarz podczas swojego urlopu w Dubaju wypróbował parakitingu, czyli wyjątkowo widowiskowej i emocjonującej dyscypliny.

Dubai

Film zamieszczony przez użytkownika Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

Sportowe wakacje sportowców

A co, jeśli całe nasze życie związanej jest ze sportem? Wcale nie oznacza to, że na urlopie będzie leniwie. Najlepszym dowodem mogą być na to wakacje Anny i Roberta Lewandowskich. Para uwielbia aktywny wypoczynek, niezależnie od tego, czy wypoczywają w swojej posiadłości na Warmii, czy na Ibizie lub greckich wyspach.

Żona naszego najlepszego piłkarza, która sama jest trenerką i mistrzynią karate, nie zapomina też o swoich fanach, publikując na bieżąco - nawet na wakacjach! - nagrania z przeznaczonymi dla nich ćwiczeniami.

O treningach podczas wakacji nie zapomina też inna słynna sportsmenka, Ewa Chodakowska. Trenerka nie tylko sama lubi biegać lub ucinać sobie krótkie treningi, ale w dodatku z ćwiczenia na urlopie zrobiła intratny biznes. Kilka tygodni temu głośno było o ekskluzywnym obozie treningowym na Malediwach, jaki zorganizowała Chodakowska. Wzięły w nim udział m.in. Joanna Przetakiewicz i Agnieszka Szulim.


Jak widać, polskie gwiazdy - nawet te najbardziej zapracowane - całkiem zwariowały na punkcie zdrowego stylu życia i sportu. U niektórych wynika to z pasji, u innych - z obranej przez nie ścieżki zawodowej. Łączy je jednak jeden mianownik: wiara, że w zdrowym ciele kryje się też zdrowy duch!

 

IN

Zobacz także